News

Blanka Lipińska ma fotkę Barona w domu. „Mam więcej zdjęć swoich byłych na chacie”

Blanka Lipińska ma fotkę Barona w domu. „Mam więcej zdjęć swoich byłych na chacie”

Fot. screen Instagram.com/alekbaron

Blanka Lipińska wyjaśniła dlaczego ma zdjęcie Barona w swoim domu. Autorka 365 Dni skomentowała spekulacje na temat jej relacji z gitarzystą.

Blanka Lipińska tłumaczy się fanom z gitary Barona w swoim domu. Co tam robi? >> 

Blanka Lipińska i Aleksander Baron rozstali się jesienią 2020 roku. Ich związek trwał kilka miesięcy.

Muzyk przyjaźni się ze swoją byłą dziewczyną. Jakiś czas temu Blanka Lipińska powiedziała na InstaStory, że szanują się, rozmawiają, a nawet spotykają.

Spekulowano, że juror The Voice Kids i autorka erotycznych powieści dali sobie jeszcze jedną szansę. Wszystko dlatego, że redaktorzy jednej ze stacji radiowych zauważyli w mieszkaniu 35-latki gitarę Barona. Blanka Lipińska wyjaśniła, że instrument stoi tam od dłuższego czasu i pełni funkcję rzeźby.

Blanka Lipińska o zdjęciu Barona

Kolejne emocje wywołały doniesienia o tym, że w mieszkaniu Blanki Lipińskiej nadal wisi zdjęcie jej byłego partnera. Gwiazda postanowiła skomentować plotki na temat łączących ich relacji.

(…) Słuchajcie, to zdjęcie tam wisi od sierpnia czy września zeszłego roku (…) na prawie każdym moim InstaStory, kiedy siedzę przy stole, widać część tego zdjęcia. Za*****te zdjęcie, a poza tym bardzo szkoda mi jest wszystkich (…), którzy nie potrafią się rozstawać w przyjaźni i uważają, że w ogóle przeszłość należy spalić – cytuje autorkę 365 Dni magazyn Gala.

Blanka Lipińska pokazała kolejne zdjęcia z przeszłości. Ale zmiana! >> 

Blanka Lipińska dodała też w czasie relacji, że zachowała zdjęcia nie tylko Barona, lecz także innych swoich byłych partnerów.

Zaskoczę Was: ja mam więcej zdjęć swoich byłych na chacie. Baron nie jest jedyny niestety (…) – mówiła.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.