News

Blanka Lipińska pokazała kolejne zdjęcia z przeszłości. Ale zmiana!

Blanka Lipińska pokazała kolejne zdjęcia z przeszłości. Ale zmiana!

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska wrzuciła na Instagram zdjęcia sprzed kilku lat. Te fotki udowadniają, że przeszła ogromną metamorfozę.

Blanka Lipińska ma NOWY TATUAŻ! „Pierwszy raz będzie dla mnie coś symbolizował” >> 

Autorka książek z serii 365 Dni nie ukrywa, że to jak wygląda zawdzięcza nie tylko diecie, lecz także medycynie estetycznej. 35-latka przyznała, że poprawiła sobie kształt żuchwy, zrobiła botoks, wyszczupliła twarz czy powiększyła piersi.

Blanka Lipińska – stare zdjęcia

W internecie nie trudno znaleźć stare zdjęcia Blanki Lipińskiej. Niedawno celebrytka pokazała na InstaStory fotografie z 2013 roku. Trudno ją rozpoznać!

Baw się dziś najlepiej MISTRZU!!! I ciesz, że nie wyglądamy jak wtedy – napisała pod fotką z Janem Błachowiczem – zawodnikiem mieszanych sztuk walki.

Gwiazda otrzymywała sporo wiadomości od fanów, którzy twierdzili, że 8 lat temu wyglądała naturalnie. Blanka Lipińska wyjaśniła, że wcale tak nie było.

Michał Wiśniewski pokazał wszystkie dzieci! Urocze zdjęcia >>

Takie info (dla tych wszystkich, co się tak srogo podniecili moją naturalnością na zdjęciu z Jankiem). Zdjęcie było zrobione w 2013 roku, gdy byłam chyba najbardziej „porobiona” ever. Nie dość, że miałam usta jak glonojad, to jeszcze nosiłam makijaż, jakbym szła na imprezę. Więc niestety, kochani znawcy „naturalnej urody”, tym razem racji macie zero. Idźcie zachwycać się kimś innym – napisała na InstaStory.

Zaskoczyła Was jej odpowiedź? 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.