News

Blanka Lipińska o medialnym związku z Baronem. ''Było to straszne''

Blanka Lipińska o medialnym związku z Baronem. ''Było to straszne''

fot. Instagram: @blanka_lipinska / @alekbaron

Blanka Lipińska zdobyła się na szczere wyznanie na temat związku z Baronem. Okazuje się, że związek dwóch medialnych osób był dla niej trudniejszy, niż mogłaby się spodziewać.

Blanka Lipińska o opalaniu topless przy ojcu i bracie. Autorka broni swojej decyzji >>

 Blanka Lipińska i Baron - związek

Blanka Lipińska i Baron ogłosili swój związek na początku 2020 roku. Choć muzyk oraz pisarka sprawiali wrażenie szczęśliwych i chętnie pokazywali się razem w mediach społecznościowych, okazuje się, że Blanka Lipińska nie ma samych dobrych wspomnień związanych ze swoim byłym partnerem.

Selena Gomez i Zayn Malik razem? Mieli się całować >>

Pod koniec 2021 roku Baron związał się z modelką Sandrą Kubicką, a Blanka Lipińska od pewnego czasu nie ukrywa, że jest w związku z Pawłem Baryłą, który jest spoza świata show biznesu. Dzięki swoim doświadczeniom Blanka Lipińska nie ma wątpliwości, że w niemedialnym związku żyje jej się o wiele lepiej. Pisarka przyznała się do tego na swoim InstaStory. W odpowiedzi na pytanie internautki Blanka Lipińska wspomniała o medialnym związku z Baronem, przyznając, że życie z byłym partnerem pod obserwacją fotoreporterów było dla niej straszne i zarazem wiele ją nauczyło:

Przeżyłam medialny związek (na własne życzenie) i było to straszne i bardzo pouczające doświadczenie. Myślę, że gdyby nie ono, nie umiałabym docenić tego, co aktualnie mam i z kim jestem. Wcześniej wydawało mi się, że osoba medialna lepiej mnie zrozumie. Myliłam się, to nie jest kwestia tego, czy jesteś medialny, tylko jaki jesteś. Oczywiście są takie sytuacje, które dla mnie są normalne, a P. nie wie, co ma zrobić. Ale są na tyle nieistotne, że nie zwracam na nie uwagi, albo zamieniam je w żart.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.