News

Blanka Lipińska i Baron świętują pół roku związku. „Super jest być Twoją dziewczyną”

Blanka Lipińska i Baron świętują pół roku związku. „Super jest być Twoją dziewczyną”

Fot. Instagram.com/alekbaron

Blanka Lipińska i Baron świętują pół roku związku i opublikowali romantyczne posty na Instagramie. Zobaczcie jakie! 

Gdzie wakacje spędzili Blanka Lipińska i Baron? >> 

Pierwsze informacje o tym, że Blanka Lipińska i Aleksander Baron spotykają się pojawiły się w lutym 2020 roku. Niedługo później  autorka bestsellerów z serii 365 Dni oraz muzyk zespołu Afromental potwierdzili, że są razem i od tamtej pory są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu.

Blanka Lipińska i Baron chętnie mówią o swoim związku i pokazują na Instagramie wspólne zdjęcia. Jakiś czas temu wyjechali razem na wakacje do Grecji, a urlop relacjonowali na swoich profilach.

Niedawno minęło pół roku odkąd Blanka Lipińska i Alek Baron są razem. Z okazji "miesięcznicy" pisarka opublikowała romantyczny post:

To już pół roku. Tak, wiem, jestem romantyczna jak nastolatka i dobrze mi z tym. Tak, liczę miesiące i uwielbiam to. Zdawałam maturę z historii, może to ma jakieś znaczenie? A tak poważnie... super jest być Twoją dziewczyną @alekbaron – napisała.

Blanka Lipińska zdradziła jak mówi do niej Baron. Oryginalna ksywka >> 

Na Instagramie @alekbaron też znalazły się nowe zdjęcia z ukochaną. Muzyk podpisał je bardzo wymownie ;-) 

182 DNI.

W komentarzach fani oczywiście gratulowali zakochanym i życzyli im jeszcze więcej wspólnych dni.

Kolejnych dni, miesięcy, lat. Wszystkiego najlepszego (…)!

Jeszcze moment i będzie 365. :-) Wszystkiego dobrego, piękni Ludzie!

Piękna para.

Jesteście cuuudowni! Oby jak najwięcej takich dni.

Jak Wy pasujecie do siebie! – czytamy.

Też trzymacie za nich kciuki? :-) 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💞 182 DNI 💞

Post udostępniony przez 𝕬𝖑𝖊𝖐𝖘𝖆𝖓𝖉𝖊𝖗 𝕸𝖎𝖑𝖜𝖎𝖜-𝕭𝖆𝖗𝖔𝖓 (@alekbaron)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pytacie o miejsce, w którym byliśmy 🇬🇷 @stellaislandcrete piękny, dopieszczony hotel wart swojej ceny. Miejsce absolutnie magiczne ✨ Z cudownymi widokami, świetną obsługą, DOSKONAŁYM jedzeniem i bez dzieci 🔞 Próżno tu szukać głośnych rozrywek, są za to kameralne koncerty, joga i 5 restauracji a’la carte. Spędziliśmy tu nasze pierwsze, wspólne wakacje i to był idealny wybór. Poznaliśmy wspaniałych ludzi i poczuliśmy czym jest grecka gościnność 🙏🏼 Dziękuje @izaborkowska25 za znalezienie tego miejsca 💋 Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy - spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu 😂 Bawiliśmy się doskonale, a teraz czas brać się do pracy 💪🏼 Na pewno tu wrócimy 🇬🇷⛵️☀️🥗❤️ i to już niebawem 🔥😈🤟🏼 🇬🇷💙🇬🇷💙🇬🇷💙 I have many questions about the place where we stayed in Greece 🇬🇷 @stellaislandcrete is a really beautiful, pampered hotel well worth the money - truly amazing place ✨ Beautiful views, great service, EXCELLENT food and no kids!!! 🔞 You won't find loud entertainment here but there are small, exclusive concerts, yoga and 5 a'la carte restaurants. We spent here our first vacation together and it was a perfect choice. We met wonderful people and felt what Greek hospitality is 🙏🏼Thank you @izaborkowska25 for finding this place 💋 We got more than we expected - peace, privacy and extra few kilos 😂 We had a great time, and now it's time to go back and get to work. 💪🏼 We will definitely come back here 🇬🇷⛵️☀️🥗❤️ And it will be soon 🔥😈🤟🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YOU Rock My World 🤟🏼🌏 #MiłośćWCzasachZarazy

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.