News

Jaką dietę stosuje Blanka Lipińska? Ekspertka ostro skomentowała

Jaką dietę stosuje Blanka Lipińska? Ekspertka ostro skomentowała

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Na jakiej diecie jest Blanka Lipińska? Dietetyczka skrytykowała sposób odżywiania się słynnej autorki.

Julia Wróblewska powiększyła usta. Pokazała jak wygląda >>

Blanka Lipińska – dieta

Jakiś czas temu w czasie relacji na Instagramie Blanka Lipińska zwróciła uwagę na menu śniadaniowe jednego z fast foodów. Gwiazda powiedziała, że jedna tortilla z boczkiem i plackiem ziemniaczanym ma prawie 2000 kalorii.

Ja dziennie spożywam niecały 1000 kcal, taki jeden placek to są moje dwa dni jedzenia. I taka rada od cioci Blani, bo zaraz mnie zapytacie: „1000 kcal? Jak ty żyjesz?”. Ja sobie sprawdziłam, jaki mam dzienny wydatek energetyczny, można to sprawdzić w bardzo łatwy sposób - są takie pulsometry, które badają wam takie rzeczy. No to jeżeli ja nie spalam więcej niż 1000 kcal, wożę d**ę samochodem, nigdzie nie chodzę, albo siedzę, albo leżę, naprawdę – dodała Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska – nowy erotyk będzie o Baronie? >>

Blanka Lipińska je około 1000 kcal dziennie. Dietetyczka komentuje

Wypowiedź celebrytki skomentowała ekspertka ds. żywienia. Dietetyczka nazwała dietę Blanki Lipińskiej „głodówkową”.

(…) Pani Blanka nie uwzględniła tego, że istnieje coś takiego, jak podstawowa przemiana materii. To nie jest wydatek energetyczny, który mierzy zegarek, tylko liczba kalorii, których potrzebujemy na wszystkie funkcje życiowe, czyli na życie: oddychanie, myślenie, trawienie. To na pewno nie jest 1000 kcal. Nawet na taką posturę, jaką ma pani Blanka Lipińska, która jest szczupłą i dość niską kobietą, podstawowa przemiana materii, to jest podejrzewam ok. 1500 kcal. Więc jeżeli ona spala dodatkowo jeszcze ok. 1000 kcal, to jej dzienny wydatek energetyczny wynosi ok. 2500 kcal, więc 1000 kcal z pożywienia jest bardzo małopowiedziała Paulina Korol na TikToku.

W dalszej części filmiku dietetyczka stwierdziła:

Bardzo fajnie, że dodała na koniec, że jest taki zawód jak dietetyk i że warto się do niego udać, tylko muszę to wyprostować, bo ona trafia do ponad 800 tys. ludzi i potem dziewczyny w wieku 12-13 lat będą jadły 1000 kcal, bo powiedziała tak pani Blanka Lipińska. Od razu to prostuję: to jest zdecydowanie za mało.

Natalia Szroeder szokuje nową fryzurą. 'Oby to była peruka' >>

Mam nadzieję, że ona dojada po prostu w inny sposób i je troszeczkę więcej niż 1000 kcal, bo to dieta głodówkowa i chudłaby cały czas mocno. Byłoby to widać. A z tego co kojarzę, od jakiegoś czasu wygląda bardzo podobnie. Nie jedzcie 1000 kcal dziennie. To jest zdecydowanie za mało dla wszystkich. Nawet dla 7-letniego dziecka – zakończyła ekspertka.

Blanka Lipińska o swojej diecie. Odniosła się do słów dietetyczki

Autorka serii 365 Dni odniosła się do stanowiska dietetyczki. Blanka Lipińska podkreśliła, że jej restrykcyjna dieta nie powinna być dla nikogo przykładem.

Ja za każdym razem podkreślam, żeby ze mnie przykładu nie brać. Moja dieta nie jest ani zdrowa, ani dobra. Więc nie rozumiem oburzenia. Polecam słuchanie mnie ze zrozumieniem i nie selektywnie, tylko częściej niż rzadziej, jeżeli ktoś chce się wypowiadać na temat tego, co mówię. Nie polecam odżywiania, tak jak ja się odżywiam, nie polecam deficytu kalorycznego, generalnie, nie polecam naśladowania mnie – mówiła Blanka Lipińska.

Magda Gessler topless. Pozuje bez biustonosza w szczytnym celu >>

Paulina Korol nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

(…) Będąc osobą publiczną trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że to co mówimy trafia do ludzi i ludzie wyłapują niektóre rzeczy. To, że ona powie, że nie poleca, nie znaczy, że ludzie tak zrobią – słyszymy w innym filmiku na TikToku.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.