News

Blanka Lipińska będzie miała własny program? „Noszę się z takim zamiarem”

Blanka Lipińska będzie miała własny program? „Noszę się z takim zamiarem”

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska będzie miała własny program? Autorka 365 Dni zdradziła jakie show chciałaby prowadzić.

Baron o rozstaniu z Blanką Lipińską: „Każdy z nas liże rany, o których nie mówi” >> 

Blanka Lipińska odniosła ogromny sukces jako autorka. Jej trzy powieści z serii 365 Dni bardzo szybko stały się bestsellerami. Film na podstawie debiutanckiej książki 35-latki też okazał się wielkim hitem. Niedługo erotyki Blanki Lipińskiej mają ukazać się za granicą.

Jak się okazało, Blanka Lipińska chciałaby sprawdzić się w nowej roli i rozważa już kolejny projekt. 

Blanka Lipińska chce poprowadzić program kulinarno-podróżniczy 

W tej chwili gwiazda odpoczywa z przyjaciółmi w Egipcie. W czasie jednej z relacji powiedziała, że planuje przygotować kolację i pokazywała fanom wyprawę na targ rybny. Jakiś czas później Blanka Lipińska zdradziła, że chciałaby mieć własny program kulinarno-podróżniczy. 

Blanka Lipińska i Baron ROZSTALI SIĘ! Jest oświadczenie >>

Kochani, bardzo się cieszę, że lubicie zwiedzać ze mną Egipt. Dostałam dużo wiadomości na ten temat, że powinnam mieć program podróżniczy. Przyznam szczerze, że noszę się z takim zamiarem. Wymyśliłam sobie pewną formułę, taki właśnie trochę Makłowicz w podróży, tylko w damskiej wersji na trochę innych zasadach. Być może kiedyś dojdzie on do skutku i zobaczycie go albo w internecie albo w jakiejś telewizji. No chciałabym, chciałabym... Tak jak Martyna Wojciechowska sobie jeździ po świecie, poruszając trudne tematy z kobietami, tak ja bym chciała po prostu gotować i spamować Was tym co się dzieje w innych krajach – cytuje wypowiedź autorki portal Pudelek.

Oglądalibyście? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Greek Captain 🇬🇷 By @alekbaron 📸

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pytacie o miejsce, w którym byliśmy 🇬🇷 @stellaislandcrete piękny, dopieszczony hotel wart swojej ceny. Miejsce absolutnie magiczne ✨ Z cudownymi widokami, świetną obsługą, DOSKONAŁYM jedzeniem i bez dzieci 🔞 Próżno tu szukać głośnych rozrywek, są za to kameralne koncerty, joga i 5 restauracji a’la carte. Spędziliśmy tu nasze pierwsze, wspólne wakacje i to był idealny wybór. Poznaliśmy wspaniałych ludzi i poczuliśmy czym jest grecka gościnność 🙏🏼 Dziękuje @izaborkowska25 za znalezienie tego miejsca 💋 Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy - spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu 😂 Bawiliśmy się doskonale, a teraz czas brać się do pracy 💪🏼 Na pewno tu wrócimy 🇬🇷⛵️☀️🥗❤️ i to już niebawem 🔥😈🤟🏼 🇬🇷💙🇬🇷💙🇬🇷💙 I have many questions about the place where we stayed in Greece 🇬🇷 @stellaislandcrete is a really beautiful, pampered hotel well worth the money - truly amazing place ✨ Beautiful views, great service, EXCELLENT food and no kids!!! 🔞 You won't find loud entertainment here but there are small, exclusive concerts, yoga and 5 a'la carte restaurants. We spent here our first vacation together and it was a perfect choice. We met wonderful people and felt what Greek hospitality is 🙏🏼Thank you @izaborkowska25 for finding this place 💋 We got more than we expected - peace, privacy and extra few kilos 😂 We had a great time, and now it's time to go back and get to work. 💪🏼 We will definitely come back here 🇬🇷⛵️☀️🥗❤️ And it will be soon 🔥😈🤟🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ból jest rzeczą względną... To co jednego zabije, innego draśnie 💪🏼

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.