News

Blanka Lipińska w MMA! Zaskakująca rola pisarki

Blanka Lipińska w MMA! Zaskakująca rola pisarki

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska pojawi się w MMA! Pisarka wcieli się w zaskakującą rolę. Zobaczcie o co dokładnie chodzi. 

365 dni - teledysk do piosenki z filmu na podstawie powieści Blanki Lipińskiej >> 

W 2018 roku Blanka Lipińska wydała swoją debiutancką powieść 365 Dni i szturmem podbiła rynek wydawniczy! Pierwszy polski erotyk tak się spodobał, że powstały też kolejne dwie części historii Massimo i Laury – Ten Dzień oraz Kolejne 365 Dni.

Co więcej powieść Lipińskiej zobaczymy na dużym ekranie. Film 365 Dni wejdzie do kin 7 lutego 2020 roku. W rolach głównych wystąpią Michele Morrone oraz Anna Maria Sieklucka. Mówi się, że w 2021 roku widzowie zobaczą drugą część 365 Dni Ten Dzień.

Fotoreporter do Blanki Lipińskiej: „Nie takie d*py miewałem!” [WIDEO] >> 

Blanka Lipińska w programie o zawodnikach MMA

Zanim Blanka Lipińska napisała pierwszą książkę pracowała m.in. jako promotorka federacji KSW Ring Girls. Pisarka już niedługo znowu wróci do sztuk walki, ale w nowej roli. ;-) 

Jak podają m.in. Wirtualne Media, Blanka Lipińska została prowadzącą nowego telewizyjnego programu Tylko Jeden, w którym dziesięciu uczestników będzie walczyć o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Lipińska ma być nie tylko gospodarzem show, lecz także przewodniczką, opiekunką i powierniczką osób biorących udział w Tylko Jeden.

Ja mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w "Tylko Jeden". Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę, z którą będzie mógł poflirtować. W życiu już nie raz pokazałam, że mam większe jaja od niejednego faceta i wchodząc do domu zawodników, nie zamierzam się kastrować. Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba, to poznają moją drugą twarz, mniej słodką niż ta pierwsza – cytuje wypowiedź Blanki Lipińskiej o programie m.in. Onet.

Blanka Lipińska: nie uwierzycie kim jest z zawodu! >> 

Tylko Jeden – kiedy premiera programu o MMA?

Program Tylko Jeden wystartuje 6 marca 2020 roku o godzinie 22.00. Show ma trwać osiem tygodni, a zwycięzcę ma wyłonić walka finałowa, która odbędzie się w czasie gali KSW. Nagrodą dla najlepszego uczestnika będzie kontrakt z federacją KSW i pomoc w rozwoju kariery.

Będziecie oglądać ten program? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wydaje Ci się, że mnie znasz ? Że masz prawo oceniać, pytać, nakazywać ? Co o mnie wiesz? Dlaczego mam dać Ci cześć siebie, zarezerwowaną dla bliskich ? Dlaczego miałabym Ci zaufać, nie znam Cię, nie wiem kim jesteś, a mam pozwolić Ci dotknąć najgłębszych zakamarków we mnie ? Wiesz czym jest odpowiedzialność ? Kiedy wchodzisz w czyjeś życie stajesz się jego częścią. Kreujesz je, zmieniasz...podarujesz odpowiedzialność nieznajomemu ? Pozwolisz mu decydować ? Dasz mu dostęp, bo powiedział, że chce ? Bo go to interesuje... Nie wyciągaj ręki po coś, na co nie jesteś gotów! Bo za blaskami zawsze snują się cienie...

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...nie sądziłam, że wrócę do Włoch...

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień Dobry Świecie ?? ...właśnie zaczynam najfajniejszy i najbardziej kreatywny czas swojego życia ?

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.