Reklama
placeholder
News

Blanka Lipińska skrytykowała Roksanę Węgiel? Tak twierdzi artystka, pisarka komentuje

Blanka Lipińska skrytykowała Roksanę Węgiel? Tak twierdzi artystka, pisarka komentuje

fot. Instagram: @blanka_lipinska / @roxie_wegiel

Reklama
Reklama
placeholder

Roksana Węgiel twierdzi, że została skrytykowana przez Blankę Lipińską. Pisarka odpowiedziała na jej słowa w mediach społecznościowych. 

Roksana Węgiel o swojej wierze. 'Chodzę do kościoła z moją ekipą' >>

Blanka Lipińska skrytykowała Roksanę Węgiel? 

Roksana Węgiel odniosła się do spotkania z Blanką Lipińską w wywiadzie w podcaście Żurnalisty. Piosenkarka opowiedziała o kulisach polskiego show-biznesu i nie ukrywała, że jest on pełny osób, które uważają się za lepszych od innych, przez co źle traktują swoich znajomych. Roksana Węgiel stwierdziła, że podczas jednej z gal przekonała się, że autorka serii 365 dni należy do właśnie takich osób. Wokalistka wyznała, że podczas spotkania Blanka Lipińska skrytykowała jej kreację:

To jest śmieszne. No Blanka w ogóle... no nie, to jest hit. Ja pamiętam, jak na gali właśnie spotkałam się z Blanką i miałam taką kreację... miałam takie ramiona po prostu takie sterczące. No i Blanka tak na mnie spojrzała, zjechała mnie z góry do dołu i powiedziała: "No, Ty chyba nie powinnaś obok mnie stać". Samo to już o niej dużo świadczy.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej na wspólnych wakacjach. 'Wymarzone miejsce, wymarzony czas' >>

Blanka Lipińska odniosła się do słów Roksany Węgiel na swoim InstaStory. Pisarka stwierdziła, że nie miała nic złego na myśli i wcale nie chodziło jej o kreację, a o to, że młoda piosenkarka jej zdaniem nie powinna stać obok osoby, która w Polsce jest uważana za ''pierwsze zło wcielone'':

Ze względu na to, o czym są moje książki, i jak bardzo ich kontrowersyjność została nadmuchana w naszym kraju, od początku mam zasadę, że nie pozuję z dziećmiRoksi miała wtedy chyba 14 czy 15 latNie uważałam, że dobrze będzie dla niej, by stała koło laski, która jest pierwszym "złem wcielonym" tego kraju. Ot i cała fascynująca historia. Bardzo jest mi przykro, że odebrała to personalnie.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama