Reklama
placeholder
News

Blanka Lipińska nie chodzi na wesela, ale podała sumę jaką trzeba włożyć do koperty. Przesada?

Blanka Lipińska nie chodzi na wesela, ale podała sumę jaką trzeba włożyć do koperty. Przesada?

fot. pixabay.com / fot.IMDb

Reklama
Reklama
placeholder

Blanka Lipińska od ponad 3 lat jest w związku z Pawłem Baryłą, który z zawodu jest scenografem. Autorka erotyków jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak jeszcze do niedawna na próżno było tam szukać jej wspólnych zdjęć z ukochanym. Wszystko zmieniło się na początku lipca 2024 roku, kiedy para wybrała się na pokaz duetu Paprocki&Brzozowski i zapozowała wspólnie na ściance. Celebrytka postanowiła zamieścić fotografię z tego wydarzenia na swoim Instagramie, dodając do niej romantyczny opis. Choć Blanka Lipińska jest szczęśliwa ze swoim partnerem, to nie planuje sformalizowania związku. W rozmowie dla portalu Jastrząb Post wyznała, że ślub nie jest do niczego potrzebny. 

Blanka Lipińska wyjawiła ile jej zdaniem powinno znaleźć się w kopercie dla nowożeńców 

Blanka Lipińska w tej samej rozmowie zdradziła, że ostatni raz na weselu była 10 lat temu. Znajomi nie zapraszają jej, bo wiedzą, że nie lubi imprez tego typu. Chętnie wyraziła jednak swoje zdanie na temat sumy, którą goście powinni włożyć do koperty jako prezent ślubny. Jej zdaniem kwota powinna być na tyle duża, żeby pokryć koszt tzw. talerzyka.

 Jeśli chodzi o to, ile należy włożyć do koperty, to myślę, że z 2 tysiące od pary. Plus minus 1000-1500 kosztuje tzw. talerzyk, jeszcze zależy gdzie, bo wiadomo, że w Puławach, to pewnie można zmieścić się w 500 zł, ale w Warszawie więcej. Więc dobrze, żeby się tej parze młodej zwróciło.

Zgadzacie się ze zdaniem Blanki Lipińskiej? 

Roksana Węgiel w wianku z welonem. Niedługo weźmie drugi ślub? >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama