News

Bliźniacy z Love Island zagrają w filmie? Pokazali fotkę z Patrykiem Vegą

Bliźniacy z Love Island zagrają w filmie? Pokazali fotkę z Patrykiem Vegą

Fot. Instagram.com/piotr_loveislandpolska

Bliźniacy z Love Island zagrają w filmie? Pokazali fotkę z Patrykiem Vegą. To zapowiedź nowej współpracy?

Love Island: wiemy kto wygrał! [WYNIKI] >> 

Piotr i Paweł Tyburscy byli uczestnikami pierwszej polskiej edycji randkowego programu Love Island. Dla fanek braci mamy złą wiadomość. Obaj nie są już singlami. Paweł spotyka się z Moniką Kozakiewicz, którą poznał w Love Island Polska, a Piotr jest chłopakiem Agnieszki Boryn, którą też możecie znać z show. Co ciekawe z Agą wcześniej randkował Paweł… ;-) 

Chociaż żaden z bliźniaków nie wygrał programu Love Island Polska, dzięki show stali się gwiazdami. Profil Piotra na Instagramie (@piotr_loveislandpolska) obserwuje prawie 47 tysięcy osób, a Pawła – prawie 93 tysiące. To jeszcze nic pewnego, ale bardzo możliwe, że niedługo Tyburscy wystąpią w filmie Patryka Vegi!

Sylwia Przybysz zdradziła płeć dziecka! Wiemy też kiedy urodzi >> 

Niedawno Piotr i Paweł wrzucili na swoje profile wspólną fotkę z Patrykiem Vegą. Tajemnicze podpisy pod fotkami sugerują, że obaj marzą o debiucie aktorskim w nowym filmie reżysera.

Ahhhh, ta sława i popularność. Dzisiaj podszedł do nas jakiś gość i pytał o jakieś drobne, po czym stwierdził, że oglądał nas w TV i chciałby z nami fotę, więc mówimy czemu nie ;)! A tak na poważnie... to tego Pana Wam chyba nie muszę przedstawiać. Lubicie jego filmy?? Ja oglądałem większość i powiem Wam, że najbardziej podobał mi się „Pitbull”. Macie swoich faworytów? A może widzielibyście mnie i Piotrka w jakiejś roli? – napisał Paweł.

Czy wiecie, ze @patryk_vega_official ma bliźniaki? Czy to zdjęcie to przypadek? Nie sądzę. Widzielibyście Nas w filmie u Patryka? Jeśli tak, to w jakiej roli? – czytamy u Piotrka.

Patryk Vega o roli Antka Królikowskiego: zapędziłem się w agresji. Jest oświadczenie >> 

Co na to fani? Oczywiście w komentarzach podrzucali swoje propozycje ról dla bliźniaków z Love Island. Wyspa Miłości

Jeden gangsterem, drugi stróżem prawa

Dwóch policjantów

W każdej roli. No może poza księdzem. Chociaż w sumie...

Gangsterów

Mafia – pisali.

A Wy macie jakieś propozycje? Piotr i Paweł z Love Island Polska mają szansę na karierę filmową?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na wyspę miłości wyjechaliśmy we dwójkę?,wróciliśmy z niej w trójkę ?‍?‍?.Na codzień, przed wyjazdem byłem z bratem 24/h. Udział w @loveislandwyspamilosci bardzo dużo zmienił . Zabrał mi przede wszystkim czas, który spędzałem z bratem.? Mam nadzieje, ze z @moniakej dobrze go wykorzystają ❤️ Są na dobrej drodze . Patrząc na nich, utwierdzam się w przekonaniu, ze bycie singlem nie daje tyle szczęścia i radości które może dać Ci druga osoba ?. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? ??? ?? #polishboy #warsawboy #warsaw #gym #couple #workout #motivation #fitfam #bodybuilding #healthy #fitspo #health #training #lifestyle #eatclean #instagood #love #fitnessaddict #diet #cardio #muscle #abs #fitnessmodel #instafit #strong #gymlife #photooftheday #getfit #train #love

Post udostępniony przez Piotr Tyburski (@piotr_loveislandpolska)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.