Reklama
placeholder
News

Borixon założy własną federację. Zapowiedział pierwszą walkę Żabsona

Borixon założy własną federację. Zapowiedział pierwszą walkę Żabsona

fot. instagram.com/borixon/ fot. instagram.com/zabsonziomal/

Reklama
Reklama
placeholder

Borixon zamierza założyć w Polsce "najlepszą federację". Raper, który kojarzony jest m.in. z grupami muzycznymi Gang Albanii czy Chillwagon, postanowił nieco zmienić kierunek. W ramach nowego projektu będzie współpracował m.in. z Żabsonem. Co wiadomo o jego planach?

Wojtek Gola udowadnia, że jest heteroseksualny. Przedstawił 20-stronicowy dokument na potwierdzenie >>

Borixon stworzy federację. Zawalczy w niej Żabson

Już od dłuższego czasu Borixon jest entuzjastą Muay Thai. Raper publikuje w sieci zdjęcia i filmiki z treningów, które mają miejsce w Surat Thani, a także wypowiada się o zmianach, jakie zachodzą w jego wyglądzie i życiu. "Dziś zamiast wyjść do ogrodu na papierosa, wychodzę i robię takie rzeczy!" - napisał w ostatnim poście, podsumowującym rok od jego pierwszego treningu sztuki ośmiu kończyn.

Niedawno raper poinformował za pośrednictwem m.in. Instagrama, że zamierza podejść do tej pasji na poważnie i stworzyć własną federację. 46-latek obecnie trenuje za granicą, ale potwierdził, że jej siedziba będzie znajdowała się w Polsce. Jak się okazuje, pod koniec 2024 roku zawalczy w federacji sam Żabson, z którym Borixon współpracował wcześniej w muzyce. Pierwsza walka 29-latka odbędzie się w klubie bokserskim Phetch Buncha Stadium w Tajlandii.

9 lutego 2024 roku Borixon zdradził, że wkrótce fani poznają nazwę nowej federacji, która ma w jego opinii "odmienić losy polskiego Muay Thai". Tego samego dnia na InstaStory Żabsona pojawiło się nagranie z jego intesywnego treningu. 

Wróżycie Borixonowi sukces?

fot. instagram.com/borixon/

fot. instagram.com/zabsonziomal/

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama