Reklama
placeholder
News

Wojtek Gola udowadnia, że jest heteroseksualny. Przedstawił 20-stronicowy dokument na potwierdzenie

Wojtek Gola udowadnia, że jest heteroseksualny. Przedstawił 20-stronicowy dokument na potwierdzenie

fot. Instagram: @wojtekgola

Reklama
Reklama
placeholder

Wojtek Gola najwyraźniej ma dość plotek o tym, że jest osobą biseksualną. Włodarz Fame MMA przygotował w związku z tym specjalne dokumenty z potwierdzeniem, że nie podobają mu się mężczyźni. 

Choć internauci od jakiegoś czasu spekulują, że Wojtek Gola jest osobą biseksualną, 35-latek od początku zapewnia, że nie jest to prawda. Jakiś czas temu poddał się badaniu wariografem, który wykazał, że nie zgodziłby się na seks z mężczyzną, nawet jeśli miałby nagle stracić cały swój majątek i byłby to jedyny sposób, aby go uratować. 

Mata wyznał, że jest w spektrum autyzmu. "To moja supermoc" >>

Poza tym w niedawnym wywiadzie dla portalu ShowNews.pl Gola przypomniał, że za plotkę o jego biseksualności odpowiada Tomasz Olejnik, który podczas jednej z konferencji Fame MMA zapytał: "O, ciekawe komu Gola robił g**ę w fame housie?". Wojtek Gola twierdzi, że youtuber zrobił to celowo, aby się na nim zemścić:

Swego czasu Dawid Ozdoba mieszkał w tak zwanym fame housie. Przyjeżdżałem tam z moją byłą już dziewczyną. Byliśmy tam kilka razy. Podczas jednej z konferencji Fame MMA, w której brał udział Tomasz Olejnik, odezwałem się do niego w zły sposób. Wtedy spadł na mnie duży hejt. Ozdoba wykorzystał moment i dowalił: "O, ciekawe komu Gola robił g**ę w fame housie?". Dobrze wiedział, że przyjeżdżałem z dziewczyną i nie było takiej sytuacji. Kilka dni później mnie przeprosił, ale te słowa nie do wszystkich dotarły.

Wojtek Gola postanowił pójść o krok dalej i przedstawił kolejny dowód na to, że nie jest biseksualny.

Natan Marcoń określa się jako dziecko indygo. Co to oznacza? >>

Wojtek Gola pokazał dokumenty na potwierdzenie, że jest hetero

Wygląda na to, że Wojtek Gola bardzo chce, aby wszyscy uwierzyli w jego słowa. Podczas konferencji Fame MMA 20 przedstawił dokumenty potwierdzające, że nie jest biseksualny. Zostały one podpisane przez biegłego sądowego i prezesa Polskiego Towarzystwa Badań Poligraficznych. 

Mam tutaj, może to być trochę komiczne, 20-stronicowy dokument świadczący o tym, że nie jestem osobą biseksualną i nie ciągnąłem nikomu p**y. Dziękuję bardzo, ja już nie mam tematu, jestem w 100 procentach osobą heteroseksualną i proszę już o tym nie rozmawiać.

Relację z konferencji Fame MMA 20 znajdziecie poniżej. Wypowiedź Wojtka Goli zaczyna się w momencie 2:20. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama