News

Zabójstwo Gabby Petito: ujawniono przyczynę śmierci Briana Laundriego

Zabójstwo Gabby Petito: ujawniono przyczynę śmierci Briana Laundriego

fot. Instagram.com/gabspetito

Ujawniono dokładną przyczynę śmierci Briana Laundriego. Narzeczony Gabby Petito był poszukiwany od września. 20 października odnaleziono szczątki 23-latka.

Gabby Petito: przyczyna śmierci ustalona. Jak zginęła 22-latka? >>

Brian Laundrie był głównym podejrzanym w sprawie śmierci Gabby Petito. Zniknął kilkanaście dni po tym, jak wrócił z tragicznej podróży po Stanach Zjednoczonych.

Jakiś czas później agent Federalnego Biura Śledczego Michael McPherson potwierdził, że w parku Myakkahatchee Creek znaleziono ludzkie szczątki oraz rzeczy osobiste, które mogły należeć do Briana Laundrie'ego.

22 października 2021 roku FBI poinformowało, że Brian Laundrie nie żyje.

Brian Laundrie – przyczyna śmierci narzeczonego Gabby Petito

Adwokat rodziny Briana Laundriego oświadczył CNN, że mężczyzna popełnił samobójstwo, strzelając sobie z broni palnej w głowę. Z przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że 23-latek zmarł z powodu pojedynczej rany postrzałowej.

Chłopak Gabby Petito odnaleziony? Co się działo z Brianem Laundriem po śmierci blogerki? >> 

Sprawa Gabby Petito

Przypomnijmy, że rodzina Gabby Petito zgłosiła jej zaginięcie w sierpniu 2021 roku. Ciało 22-latki odnaleziono w Parku Narodowym Grand Teton 19 września. Koroner potwierdził, że Gabby Petito została uduszona kilka tygodni wcześniej.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.