Reklama
placeholder
News

Britney Spears: biografia wokalistki sieje popłoch na długo przed premierą. Co się w niej znajdzie?

Britney Spears: biografia wokalistki sieje popłoch na długo przed premierą. Co się w niej znajdzie?

https://www.instagram.com/britneyspears/

Reklama
Reklama
placeholder

Britney Spears napisała swoją biografię, a książka zapowiada się na kontrowersyjną i bardzo szczerą pozycję. Ma opowiadać m.in. o początkach jej kariery w branży muzycznej, drodze na szczyt, a także problemach psychicznych i kurateli, którą ojciec sprawował nad nią przez 13 lat. Deklaracja o autentyczności książki wokalistki zelektryzowała niektóre osoby - szczególnie te, które jej nie sprzyjały. 

Britney Spears 'zwolniła' nową trenerkę za krytykowanie jej ciała i... podszczypywanie. O co poszło? >>

Britney Spears - biografia. Co znajdzie się w książce?

W pisaniu pomagał wokalistce Sam Lansky - ghostwriter w przeszłości współpracujący z Madonną, Adele czy Nicki Minaj. Książka, jak ujawnił informator Page Six, ma być "opowieścią o triumfie". Nie zabraknie w niej wątków z dzieciństwa, kiedy piosenkarka zaczynała marzyć o wielkiej karierze, a także trudnych momentów z jej późniejszego życia takich jak stany depresyjne i słynne ogolenie głowy na łyso czy rozstanie z Justinem Timberlake'em. Pozycja "ma być szczerą do bólu historią o przetrwaniu, szukaniu wyjścia z beznadziejnej sytuacji oraz wreszcie odkryciu szczęścia przy mężu - Samie Asghari".

Przypomnijmy, że w 2008 roku Britney Spears została objęta kuratelą ojca, gdy sąd w Los Angeles uznał, że ze względu na problemy psychiczne nie jest ona w stanie decydować samodzielnie o sprawach osobistych i zawodowych, a także zarządzać swoim majątkiem. Piosenkarka nie mogła w trakcie jej trwania prowadzić auta  czy używać telefonu, a nawet wybierać tego, co chce zjeść. W 2021 roku wokalistka uwolniła się spod kurateli. Ten wątek również znalazł się w jej biografii. Pomimo początkowej radości fanów z nowo odzyskanej wolności piosenkarki, ta publikuje co jakiś czas w meiach społecznościowych wpisy i filmiki, które wielu z nich uznaje za niepokojące. Wielbiciele Brit martwią się, że nie potrafi ona odnaleźć się w nowej sytuacji i nadal ma problemy. 

Choć książka ma się ukazać dopiero jesienią i jej tytuł nie jest nadal znany, to sieje popłoch jeszcze przed premierą. Do wydawnictwa Simon & Schuster, którego nakładem ma się ukazać biografia Britney, przysłano dwa oficjalne listy od prawników wpływowych gwiazdorów Hollywood. Wyrażono w nich obawy o treści zawarte w biografii, a osoby podejrzewające, że znajdą się w zapisanych wspomnieniach zaczynają bać się o swoje dobre imię. Książka wokaliistki może być swoistą "zemstą" za wszystkie krzywdy, których doświadczyła przez ostatnie lata od bliskich osób. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama