Reklama
placeholder
News

Britney Spears była w ciąży. Poinformowała o jej stracie

Britney Spears była w ciąży. Poinformowała o jej stracie

fot. Instagram / britneyspears

Reklama
Reklama
placeholder

Britney Spears podzieliła się w mediach społecznościowych niezwykle smutną wiadomością. Wspólnie ze swoim partnerem, gwiazda poinformowała fanów, że obecnie przechodzi bardzo trudne chwile, gdyż niedawno dowiedziała się o stracie swojego nienarodzonego dziecka. W oświadczeniu pary nie zabrakło również bardziej optymistycznych słów, w których zapewnili fanów, że nie mają zamiaru poddawać się w kwestii założenia rodziny. 

Britney spears nago na Instagramie [ZDJĘCIE] >>

Britney Spears - strata ciąży

Niedługo po tym, jak ojciec Britney Spears zrezygnował z jej kurateli, gwiazda poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że spodziewa się kolejnego dziecka ze swoim ukochanym, Samem Ashgarim. Choć piosenkarka nie ukrywała wielkiej radości, nazwywając swoją ciąże 'cudem', zaledwie miesiąc po jej ogłoszeniu, na profilu artystki pojawiły się tragiczne wieści. Britney Spears wydała oficjalne oświadczenie, w którym przyznała, że niedawno straciła swoje nienarodzone dziecko:

Z wielkim smutkiem musimy ogłosić, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na wczesnym etapie ciąży. To druzgocący czas dla każdego rodzica. Może nie powinniśmy byli tego ogłaszać, póki nie mieliśmy pewności na dalszym etapie. Byliśmy jednak zbyt podekscytowani, aby podzielić się dobrą wiadomością. Nasza wzajemna miłość jest naszą siłą. Będziemy kontynuować starania, aby powiększyć naszą piękną rodzinę. Jesteśmy wdzięczni za wasze wsparcie. Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prywatności w trakcie tego trudnego momentu. 

Warto wspomnieć, że Britney Spears ma już dwójkę dzieci ze swoim byłym mężem, Kevinem Federlinem. Najstarszy syn artyski, Sean Preston ma obecnie 16 lat, z kolei jego brat, Jayden, 15 lat. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama