Reklama
placeholder
News

Naga Britney Spears znowu w sieci. Dlaczego wrzuca takie zdjęcia? Ekspert komentuje [18+]

Naga Britney Spears znowu w sieci. Dlaczego wrzuca takie zdjęcia? Ekspert komentuje [18+]

fot. Instagram.com/britneyspears

Reklama
Reklama
placeholder

Britney Spears chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których jest nago. Niedawno znowu pokazała w sieci serię bardzo odważnych ujęć. Dlaczego wrzuca nagie fotki?

Britney Spears jak Arielka. Nowa seria nagich zdjęć od gwiazdy [18+] >>

Britney Spears nago – zdjęcia

40-letnia gwiazda zakrywa piersi i miejsca intymne na nagich zdjęciach, które dodaje do internetu, ale nie pozostawia wiele dla wyobraźni. Fani przypuszczali, że w ten sposób Britney Spears manifestuje kobiecości i niezależności.

Kolejne gorące zdjęcia „księżniczki popu” wywołują falę komentarzy od zaniepokojonych fanów i spekulacji dotyczących jej stanu psychicznego.

W kontekście kontrowersyjnych postów Britney Spears przytaczana jest wypowiedź psychologa, seksuologa, eksperta sądowego i superwizora, który powiedział co może oznaczać publikowanie roznegliżowanych zdjęć.

Ciąża Britney Spears – reakcja jej eks, Justina Timberlake'a, zdziwiła fanów >> 

Britney Spears – nagie zdjęcia. Komentarz eksperta

Krzysztof Korona rozmawiał z redakcją tvn24.pl. Nie chciał bezpośrednio odnosić się do Britney Spears, ale zabrał głos w sprawie podobnych publikacji. Specjalista podkreślił, że treści naruszające standardy społeczne nie muszą być dowodem na zaburzenia psychiczne autora, ale jest to jeden z możliwych scenariuszy.

Ekspert zaznaczył, że artyści mogą szokować, żeby zwrócić uwagę na siebie lub poruszaną kwestię, bo podpowiada im to „specyficzna, twórcza osobowość”.

Britney Spears jest wolna! Co dla niej oznacza koniec 13-letniej kurateli?

Nie wolno nam też zapominać, że zainteresowanie odbiorców jest potencjałem, który można potem skapitalizować. Wzrost zainteresowania celebrytą, który robi coś szokującego, można przeliczyć na konkretny zarobek – mówił Krzysztof Korona.

Psycholog uważa, że publikowanie kontrowersyjnych treści może mieć też związek z działaniem używek, a nawet zemstą. Takie publikacje mają być charakterystyczne głownie dla osób, które przez pewien czas nie mogły o sobie w pełni decydować.

Kiedy odzyskują wolność, decydują się na kroki, na które nigdy by im nie pozwolono. Jest to forma kompensacji i manifestacji wolności – powiedział ekspert.

Britney kontra Spears: 5 najważniejszych faktów z dokumentu o wokalistce >> 

Przypomnijmy, że jesienią 2021 roku sąd zdecydował o zakończeniu kurateli nad Britney Spears, która była sprawowana nad nią od 2008 roku.  Przez 13 lat o wszelkich aspektach życia zawodowego i prywatnego artystki decydował jej ojciec – Jamie.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama