Reklama
placeholder
News

Britney Spears i Elton John w duecie. Tak odświeżyli wielki hit

fot. YouTube.com/Elton John

Reklama
Reklama
placeholder

Britney Spears i Elton John wydali wyczekiwany wspólny utwór. Hold Me Closer to pierwsze w historii spotkanie dwojga prawdopodobnie najbardziej kultowych artystów wszech czasów.

Harry Styles: kolejny koncert w Polsce potwierdzony! Data, miejsce >> 

Britney Spears i Elton John – Hold Me Closer

Hold Me Closer miało premierę 26 sierpnia 2022 roku. To pierwsza nowość muzyczna Britney Spears od 2016 roku.

Piosenka Hold Me Closer została wyprodukowana przez Andrew Watta. Jest współczesną wersją jednego z najbardziej kultowych przebojów Eltona Johna, Tiny Dancer, która zawiera również elementy innych jego hitów – The One i Don’t Go Breaking My Heart.

Tiny Dancer to jeden z najbardziej lubianych utworów Eltona Johna i jedna z bardziej wyróżniających się propozycji z jego albumu Madman Across The Water z 1971 roku. Singiel pokrył się potrójną platyną ostatnio znalazł się na liście 500 największych piosenek wszech czasów magazynu Rolling Stone.

Sara James W FINALE America's Got Talent. Kiedy ostatni odcinek i wyniki? >>

Jestem absolutnie podekscytowany, że mogłem pracować z Britney Spears. Ona naprawdę jest ikoną, jedną z największych gwiazd popu wszech czasów i brzmi niesamowicie w tym utworze. Kocham ją mocno i jestem zachwycony tym, co wspólnie stworzyliśmy – mówi o współpracy z Britney Spears Elton John.

Z kolei wokalistka skomentowała:

Byłam zaszczycona, gdy niesamowity sir Elton John poprosił mnie o dołączenie do niego w jednej z jego najbardziej kultowych piosenek. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że fani mogą ją usłyszeć! Dziękuję za zaproszenie, Elton! Jestem wdzięczna, że ​​miałam możliwość pracować z tobą i twoim legendarnym umysłem.

Hold Me Closer to przebój? 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama