News

Sara James: wyniki finału America's Got Talent. Kiedy i gdzie?

Sara James: wyniki finału America's Got Talent. Kiedy i gdzie?

fot. YouTube.com/America's Got Talent

Sara James w finale America’s Got Talent powaliła na kolana jury oraz publiczność wykonaniem piosenki Kate Bush  – Running Up That Hill. Kiedy i gdzie wyniki? 

Sara James w finale America's Got Talent: występ z owacjami na stojąco! Zobacz wideo >> 

Przypomnijmy, że na etapie castingów do America’s Got Talent Sara James zaśpiewała utwór Billie Eilish i Khalida – Lovely. Jej wykon szczególnie spodobał się Simonowi Cowellowi, który wcisnął złoty przycisk i dał 14-latce przepustkę do półfinału.

23 sierpnia 2022 roku Sara James zaśpiewała na żywo singiel Rocket Man Eltona Johna i znowu oszołomiła głosem. Po występie otrzymała owacje na stojąco, widzowie nie kryli zachwytu, komentując wykonanie.

Sara James w finale America's Got Talent

Sara James awansowała do finału America’s Got Talent. Po ogłoszeniu wyników głosowania, w studio rozległ się aplauz.

Polka dostała Złoty Przycisk w amerykańskim Mam Talent! Wielka szansa Sary James >> 

Simon Cowell pogratulował nastolatce sukcesu.

Gratuluję i bardzo się cieszę z twojego sukcesu. Dzięki tobie ten finał będzie miał wyjątkowy charakter – cytuje producenta teleshow.

13 września odbył się finał America's Got Talent. Sara James znowu udowodniła, że zasługuje na miano gwiazdy. Simon Cowell stwierdził, że „rozwaliła” piosenkę, a Heidi Klum nazwała ją jednym z największych odkryć sezonu. 

Pierwsze etapy America’s Got Talent 17 odbywały się w czerwcu i w lipcu. Półfinały rozpoczęły się 9 sierpnia. Do finału trafiła dwójka najwyżej ocenionych uczestników każdego odcinka półfinałowego. Przewidziano też „dziką kartę”, która uprawnia do udziału w finale. O wygraną walczy w sumie 10 uczestników. Zwycięzca otrzymuje milion dolarów. 

Sara James - kim jest? [wiek, rodzina, pochodzenie, piosenki] >> 

Sara James: America's Got Talent – finał. Kiedy wyniki?

Wyniki America's Got Talent zostaną ogłoszone 14 września 2022 roku (w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego). Rezultat głosowania widzów przekaże NBC. Wyniki prawdopodobnie pojawią się też w mediach społecznościowych stacji. 

[AKTUALIZACJA 15.09 6:11]

Znamy wyniki finału America's Got Talent - jak wypadła Sara James? >>

Sara James – kim jest?

Sara James pochodzi ze Słubic. Jej rodzice to Arleta Dancewicz i John James.

Tata Sary James jest muzykiem, brał udział między innymi w programach X Factor oraz Bitwa Na Głosy. Ojciec Sary James pochodzi z Nigerii.

Sara James wygrała The Voice Kids 4 w drużynie Tomsona i Barona. Była reprezentantką Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Sara James na Eurowizji Junior 2021 zajęła 2. miejsce.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.