News

Britney Spears kończy karierę? Menadżer wydał oświadczenie

Britney Spears kończy karierę? Menadżer wydał oświadczenie

Fot. YouTube.com/People

Britney Spears kończy karierę? Menadżer artystki wydał oświadczenie, w którym napisał, że po 25 latach rezygnuje ze stanowiska.

Sobel wyrzucił fana ze sceny. Jest wideo, raper komentuje zdarzenie >>

Niedawno całym światem wstrząsnęło wyznanie Britney Spears, która przed sądem zeznała, że jest ubezwłasnowolniona. Ojciec gwiazdy, Jamie Spears, jest jej głównym opiekunem od 2008 roku. Wokalistka chce zakończenia kurateli. Sąd odrzucił jej wniosek. Następne przesłuchanie w sprawie ma odbyć się 14 lipca 2021 roku.

Britney Spears – menadżer złożył rezygnację

Larry Rudolph, który przez ćwierć wieku czuwał nad karierą Britney Spears, napisał list do ojca piosenkarki i jej kuratorki – Jodi Montgomery. Rudolph twierdzi, że Britney Spears chce przejść na emeryturę.

Minęło ponad dwa i pół roku, odkąd Britney i ja ostatnio się kontaktowaliśmy i kiedy to poinformowała mnie, że chce zrobić sobie przerwę w pracy na czas nieokreślony. Dzisiaj dowiedziałem się, że Britney ma zamiar oficjalnie przejść na emeryturę. Jako jej menadżer uważam, że moja rezygnacja leży w najlepszym interesie Britney, ponieważ moje profesjonalne usługi nie są już potrzebne – czytamy.

Mężczyzna twierdzi, że nigdy nie był częścią kurateli i nie zna jej szczegółów. Podkreślił, że jest niesamowicie dumny z tego, co on i Britney Spears osiągnęli razem przez 25 lat.

Życzę Britney zdrowia i szczęścia, będę przy niej, jeśli kiedykolwiek będzie mnie potrzebować, tak jak zawsze – napisał.

Była supermodelka Victoria's Secret ujawnia dlaczego została odrzucona z pokazu >>

Mówi się, że Larry Rudolph próbuje się bronić przed zarzutami, które mogą pojawić się pod jego adresem.

[AKTUALIZACJA, 8.07.2021,10.20] 

Niedługo po tym jak menadżer Britney Spears złożył rezygnację, z funkcji prawnika artystki ustąpił Samuel Ingham III. Sąd wyznaczył go do reprezentowania gwiazdy w 2008 roku. 

Samuel D. Ingham III rezygnuje z funkcji prawnika Britney Jean Spears wyznaczonego przez sąd, ze skutkiem od momentu mianowania przez sąd nowego adwokata - cytuje wniosek CNN.

BBC informuje, że kancelaria, z którą współpracował prawnik, także złożyła wniosek o zakończenie reprezentowania piosenkarki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.