News

Britney Spears wolna? Wielki zwrot w historii gwiazdy!

Britney Spears wolna? Wielki zwrot w historii gwiazdy!

Fot. YouTube.com/ABC7

Nastąpił przełom w sprawie Britney Spears. Ojciec piosenkarki, Jamie Spears, podjął ważną decyzję.

Britney Spears kończy karierę? Menadżer wydał oświadczenie >>  

Jakiś czas temu „księżniczka popu” zeznała przed sądem, że jest ubezwłasnowolniona. Wokalista wnosiła o zakończenie kurateli Jamiego Spearsa, który został jej głównym opiekunem w 2008 roku. Artystka zmagała się wtedy z problemami psychicznymi i uzależnieniami. Przez 13 lat ojciec gwiazdy zarządzał m.in. majątkiem, który szacowano na 60 milionów dolarów.

Posty Britney Spears w mediach społecznościowych były interpretowane przez fanów jako apel o wolność. Hasłem: „Free Britney” („Uwolnić Britney”) wzywano do przyznania autonomii piosenkarce.

Córka Dr. Dre jest bezdomna. Raper odmówił jej pomocy >>

Ojciec Britney Spears chce zrzec się kurateli

W czwartek 12 sierpnia 2021 roku adwokat Britney Spears przekazał, że Jamie Spears postanowił zrzec się funkcji kuratora majątku córki.

Cieszymy się, że pan Spears i jego prawnik pogodzili się z koniecznością odsunięcia go – cytują Mathew Rosengarta Wirtualne Media.

Agencja Reutera przytacza stanowisko reprezentantki Jamiego Spearsa, Vivian Thoreen, która twierdzi, że nie ma podstaw prawnych, żeby odsunąć 69-latka od jego zadań. 

Niemniej jednak, chociaż pan Spears jest nieustannym celem nieuzasadnionych ataków, nie uważa on, aby publiczna bitwa z córką o jego dalszą służbę jako jej kuratora pozostawała w jej najlepiej pojętym interesie – miała stwierdzić Vivian Thoreen.

Meghan Markle wejdzie do polityki? 'Rozpocznie walkę o Biały Dom' >>

Na 29 września 2021 roku wyznaczono termin rozprawy w sprawie Britney Spears. Sąd odrzucił wniosek Mathew Rosengarta o przeniesienie jej na 23 sierpnia w celu jak najszybszego uregulowania kwestii kurateli. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.