Reklama
placeholder
News

Britney Spears pierwszy raz komentuje swój rozwód. 'Nie mogłam już znieść bólu'

Britney Spears pierwszy raz komentuje swój rozwód. 'Nie mogłam już znieść bólu'

fot. instagram.com/britneyspears/

Reklama
Reklama
placeholder

Oficjalnie potwierdzono, że Britney Spears i Sam Asghari się rozwodzą. Para pobrała się w czerwcu  2022 roku w Los Angeles. Ich małżeństwo nie przetrwało próby, a na dodatek model po złożeniu pozwu rozwodowego miał przedstawić szokujące wymagania względem "księżniczki popu", żądając od Britney m.in. alimentów. Britney Spears zabrała głos w sprawie po raz pierwszy. 

Britney Spears ROZWODZI SIĘ? To Sam Asghari miał złożyć pozew >>

Britney Spears zabiera głos o rozwodzie

Britney Spears opublikowała na swoim profilu na Instagramie taneczny filmik z podpisem, w którym odniosła się do głośnej sprawy o rozstaniu z partnerem. Przyznała, że nie zamierza się tłumaczyć z zaistniałej sytuacji, ponieważ to jej osobista sprawa, jednak zwierzyła się, że przez długi czas starała się być silna i zamierza taka pozostać. 

41-latka dodała również, że jej zdaniem miłość powinna być bezwarunkowa. Według opublikowanego 19 sierpnia 2023 roku wpisu Britney Spears ma się obecnie dobrze. Na sam koniec piosenkarka życzyła swoim fanom miłego dnia i dużo uśmiechu.

Tak jak już zresztą wszyscy wiedzą, Hesam i ja nie jesteśmy już razem. 6 lat to długi okres bycia z kimś i jestem w szoku... Nie jestem tu po to, by wyjaśniać powody, ponieważ to moja osobista sprawa! Ale nie mogłam już znieść bólu, naprawdę! Otrzymuję tak wiele wiadomości od dobrych ludzi, które koją moje serce i dziękuję wam za nie! Starałam się być silną długo, zbyt długo i mój Instagram może wydawać się idealny, ale jest daleki od pokazania rzeczywistości i myślę, że wszyscy o tym wiemy! Chciałabym pokazywać swoje emocje i łzy - zgodnie z tym, co naprawdę czuję - ale z różnych powodów zawsze musiałam ukrywać swoją słabość! (...) Powinno się być kochanym bezwarunkowo… nie pod warunkiem! Więc będę tak silna, jak tylko potrafię, i dam z siebie wszystko! I naprawdę mam się cholernie dobrze! W każdym razie, miłego dnia i nie zapomnij się uśmiechnąć!

- napisała Britney Spears na swoim instagramowym profilu. 
 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama