Reklama
placeholder
News

Pierwszy koncert Lizzo po upublicznieniu pozwu został odwołany

Pierwszy koncert Lizzo po upublicznieniu pozwu został odwołany

fot. YouTube/ Lizzo Music/

Reklama
Reklama
placeholder

Lizzo miała wystąpić na scenie we wrześniu 2023 roku po raz pierwszy od ujawnienia zbiorowego pozwu przeciwko niej. Koncert miał odbyć się w ramach festiwalu muzycznego na początku września tego roku w Filadelfii. 

Lizzo i część jej teamu pozwani przez tancerki. W pozwie mobbing i molestowanie >>

Lizzo - pierwszy koncert artystki po głośnej sprawie z pozwem odwołany. Dlaczego?

Ostatnio piosenkarkę zalała fala krytyki, ponieważ na światło dzienne wyszły toksyczne zachowania względem zespołu tanecznego, jakich miała się dopuścić Lizzo. Wizerunek gwiazdy został nadszarpnięty, a jej fani różnie zareagowali na treść zbiorowego pozwu. Nie wiadomo jeszcze, jakie kroki prawne podejmie Lizzo, choć w swoim oświadczeniu, które opublikowała na profilu na Instagramie, piosenkarka nie przyznaje się do postawionych jej zarzutów.

Pierwszy koncert Lizzo, który miał odbyć się świeżo po głośnej sprawie z pozwem, został odwołany. 35-latka miała wystąpić na dwudniowym Made In America Festival, jednak z różnych powodów do imprezy nie dojdzie. Jedną z przyczyn mają być "trudne okoliczności pozostające poza kontrolą produkcji". Z nieoficjalnych informacji wynika, że tegoroczna edycja festiwalu spotkała się małym zainteresowaniem i niską frekwencją, co przyczyniło się do niezadowalających wyników ze sprzedaży biletów.

Imagine Dragons w Warszawie: co się działo na koncercie? >>

Organizatorzy poinformowali w oświadczeniu, że planują stworzenie kolejnej edycji festiwalu w 2024 roku, a osoby, które zdążyły już zakupić bilety na wrześniowe koncerty w 2023 roku, otrzymają w najbliższym czasie zwrot środków.

Czy waszym zdaniem kariera Lizzo ucierpi przez sprawę z pozwem?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama