Reklama
placeholder
News

Britney Spears tańczy z tasakami! Odjechana akcja czy nowa pasja gwiazdy?

Britney Spears tańczy z tasakami! Odjechana akcja czy nowa pasja gwiazdy?

fot. instagram.com/britneyspears/

Reklama
Reklama
placeholder

Britney Spears 13 lat była pod kuratelą ojca. W listopadzie 2021 roku wokalistka odzyskała wolność. Miliony fanów wspierało ją w tej walce w ramach ruchu #FreeBritney. Dziś są tacy, którzy zastanawiają się, czy decyzja sądu była słuszna, ale na szczęście większość wierzy, że Brit układa sobie życie na nowo, a w social mediach bardzo często po prostu dobrze się bawi, ale jednocześnie coś manifestuje. Nie inaczej jest tym razem. 

Britney Spears pierwszy raz komentuje swój rozwód. 'Nie mogłam już znieść bólu' >>

Britney Spears - taniec z nożami

Kiedy "księżniczka popu" odzyskała wolność, zaczęła publikować na swoich profilach w social mediach przeróżne - nie raz niepokojące nagrania. Dodawała także zdjęcia topless lub nagie jako manifest odzyskania kontroli nad życiem. W swoich wpisach wielokrotnie poruszała temat żalu do młodszej siostry i rodziców. 

Wyrok sądu, na podstawie którego wyswobodzono Britney spod kurateli, zawiera szereg zakazów. Do treści dokumentu dotarli jakiś czas temu dziennikarze serwisu TMZ. Wynika z niego, że artystka m.in. nie może jeździć samochodem samodzielnie, a także... ma zakaz dostępu do noży. Jest to związane z tym, że gdy jej wolność była ograniczona to traktowała je jak broń i była nimi zafascynowana. W związku ze skłonnościami wokalistki do zachowań maniakalnych i psychicznej destabilizacji, to zalecenie sądowe jest kluczowe.

Britney Spears i will.i.am wydali wspólny singiel! Posłuchajcie Mind your business >>

Niedawno na swoim profilu na Instagramie Brit zamieściła filmik, na którym skąpo ubrana tańczy... z nożami. Wideo, na którym wygina się w rytm muzyki trzymając przy tym tasaki w obu rękach i wymachuje nimi podpisała:

Dzisiaj zaczęłam bawić się w kuchni nożami. Nie martwcie się, to NIE są prawdziwe noże. Halloween już niedługo. 

Myślicie, że ta informacja, którą pod filmem zamieściła Britney Spears, uspokoi fanów? Nie wiadomo, czy to wideo to jednorazowa odjechana akcja, czy może taniec z tasakami to nowa pasja wokalistki. 

Britney Spears rozwodzi się z mężem. Para wzięła ślub w 2022 roku. Sam Asghari żąda od wokalistki alimentów. Artystka jakiś czas temu nagrała piosenkę Mind Your Business wspólnie z założycielem i frontmenem zespołu Black Eyed Peas. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama