News

Britney Spears topless na Instagramie. Odważne zdjęcia!

Britney Spears topless na Instagramie. Odważne zdjęcia!

Fot. Instagram.com/britneyspears

Britney Spears zapozowała topless. Wokalistka pokazała naprawdę odważne zdjęcia. Fani widzą w nich ukryty przekaz.

Nick Jonas: wideo z wypadku rowerowego w sieci >> 

Britney Spears jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Artystka regularnie publikuje w internecie nowe posty. Na Instagramie obserwuje ją 32,5 miliona osób.

Britney Spears topless – zdjęcia

Wpisy „księżniczki popu” są głośno komentowane. Nie inaczej jest w przypadku ostatnich zdjęć, na których Britney Spears pozuje bez stanika. Artystka zakrywa nagie piersi dłońmi.

Pojawiają się opinie, że prowokującymi fotkami wokalistka apeluje o wolność. Są interpretowane jako nawiązanie do haseł "Free The Nipples” („Uwolnić sutki”) oraz „Free Britney” („Uwolnić Britney”).

Wolna kobieta, taka, jaką powinnaś być.

Britney właśnie się uwolniła.

Teraz ona mówi #UWOLNIĆ BRITNEY.

Po prostu #uwolnićBritney – czytamy w komentarzach.

Britney Spears kończy karierę? Menadżer wydał oświadczenie >> 

Britney Spears pod kuratelą ojca 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu światem wstrząsnęło wyznanie Britney Spears, która przed sądem zeznała, że jest ubezwłasnowolniona. Ojciec gwiazdy, Jamie Spears, jest jej głównym opiekunem od 2008 roku. Wokalistka chce zakończenia kurateli i odzyskania wolności.

W lipcu 2021 roku rezygnację z funkcji menadżera gwiazdy złożył Larry Rudolph. W oświadczeniu mężczyzna zasugerował, że 39-latka szykuje się do zakończenia kariery.

Niedługo potem z funkcji prawnika artystki ustąpił Samuel Ingham III, a kancelaria, z którą współpracował prawnik, złożyła wniosek o zakończenie reprezentowania piosenkarki. Nowym pełnomocnikiem Spears został Matthew Rossengart.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.