News

Nick Jonas: wideo z wypadku rowerowego w sieci

Nick Jonas: wideo z wypadku rowerowego w sieci

Fot. Instagram.com/nickjonas

Jakiś czas temu Nick Jonas miał wypadek. W wyniku urazu, wokalista trafił do szpitala. Wideo ze zdarzenia trafiło do internetu. 

Dwie kobiety spadły w przepaść z zerwanej huśtawki. Wstrząsające wideo >>  

Nick Jonas – wypadek

W maju 2021 roku zagraniczne media donosiły o wypadku Nicka Jonasa. W jednym z odcinków The Voice 28-latek zdradził, że doznał kontuzji, ale nie ujawnił więcej szczegółów.

Jak się okazało, do wypadku Nicka Jonasa doszło na planie programu NBC – Olympic Dreams Featuring Jonas Brothers. Kevin, Joe i Nick rywalizowali w olimpijskich konkurencjach. Najmłodszy z braci doznał urazu w czasie wyścigu na BMX-ach.

Myślisz BMX i do głowy przychodzi jazda na rowerze. Większość z nas potrafi jeździć na rowerze, ale to inny poziom – mówił Nick Jonas przed pierwszym treningiem na torze.

Joe Jonas przyznał, że jest przerażony, a Kevin Jonas mówił, że z tym sportem „nie ma żartów”.

Wchodząc w pierwszy zakręt, Nick Jonas znalazł się na prowadzeniu, ale w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i upadł. Starsi bracia Jonas też się przewrócili.

Syn Małgorzaty Rozenek zaszczepił się przeciw COVID-19. 'Zrobiłeś to dla sławy?' >>

Nick Jonas miał złamane żebro i stłuczoną kość ogonową. Nagrania do Olympic Dreams Featuring Jonas Brothers przerwano, a wokalista trafił do szpitala. Na szczęście wrócił do formy.

Odcinek programu, w którym Nick Jonas miał wypadek, został wyemitowany w środę 21 lipca 2021 roku. W sieci znalazły się nagrania ze zdarzenia.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.