Reklama
placeholder
News

Britney Spears jest wolna! Co dla niej oznacza koniec 13-letniej kurateli?

Britney Spears jest wolna! Co dla niej oznacza koniec 13-letniej kurateli?

fot. YouTube.com/TODAY

Reklama
Reklama
placeholder

Sąd zdecydował o zakończeniu kurateli nad Britney Spears, która była sprawowana nad wokalistką od 2008 roku. Co to oznacza?

Mama Britney Spears zrujnowała życie piosenkarce? Lynne żąda 650 tysięcy dolarów >> 

Britney Spears uwolniona spod kurateli

Decyzja zapadła w piątek 12 listopada 2021 roku w Los Angeles. Sędzia Brenda Penny orzekła:

Z dniem dzisiejszym kończy się nadzór kuratorski nad Britney Jean Spears i jej majątkiem.

W poście, który pojawił się na profilu Britney Spears na Instagramie czytamy:

Boże, tak bardzo kocham moich fanów, to szaleństwo!!! Myślę, że będę płakać przez resztę dnia!!! Najlepszy dzień w życiu… (…) #FreeBritney.

Fani Britney Spears świętowali, kiedy wiadomość o uwolnieniu gwiazdy do nich dotarła. Zebrani przed sądem w centrum Los Angeles tańczyli i śpiewali piosenkę Stronger „księżniczki popu”.

Britney kontra Spears: 5 najważniejszych faktów z dokumentu o wokalistce >> 

Przypomnijmy, że od 2008 roku do września 2021 roku o wszelkich aspektach życia zawodowego i prywatnego Britney Spears decydował jej ojciec – Jamie. W dokumencie Netflixa Britney kontra Spears wypowiadał się m.in. były narzeczony artystki, Jason Trawick, który twierdził, że Britney musiała prosić o pozwolenie nawet w błahych sprawach, np. kiedy chciała kupić coś swoim dzieciom. Piosenkarka nie mogła m.in. wziąć ślubu czy zajść w ciążę.

Co dalej z Britney – po raz pierwszy można to powiedzieć od ponad 10 lat – to zależy od jednej osoby, od Britney. Mamy dla niej „siatkę bezpieczeństwa”, zarówno po stronie osobistej, jak i finansowej. Ale dzisiaj Britney jest kobietą wolną i niezależną. Reszta zależy od niej – powiedział po ogłoszeniu decyzji sądu Mathew Rosengart, adwokat Britney Spears.

Britney Spears wychodzi za mąż. Ona i Sam Asghari zaręczyli się >> 

Według doniesień, Britney Spears chce „nacieszyć się życiem”, zanim ogłosi jakie ma plany zawodowe. Niewykluczone, że wkrótce wokalistka weźmie ślub z Samem Asgharim, z którym jest związana od 2016 roku.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama