Reklama
placeholder
News

Britney Spears wychodzi za mąż. Ona i Sam Asghari zaręczyli się

Britney Spears wychodzi za mąż. Ona i  Sam Asghari zaręczyli się

fot. Instagram.com/britneyspears

Reklama
Reklama
placeholder

Britney Spears i Sam Asghari zaręczyli się. Partner wokalistki oświadczył się, a ona pochwaliła się imponującym pierścionkiem.

Britney Spears: zwrot w sprawie! To koniec kurateli ojca? >>

Niedawno media na całym świecie obiegła informacja o tym, że ojciec Britney Spears, Jamie Spears, złożył wniosek o zakończenie funkcji kuratora córki. Teraz piosenkarka ogłosiła, że przyjęła oświadczyny Sama Asghariego.

Britney Spears zaręczyła się

39-letnia „księżniczka popu” opublikowała na Instagramie filmik ze swoim ukochanym. Britney Spears z dumą pokazuje pierścionek z diamentem.

Nie mogę w to, k***a, uwierzyć!!!!!! – napisała gwiazda.

Menadżer narzeczonego Britney Spears w oświadczeniu dla magazynu People potwierdził zaręczyny pary. Brandon Cohen ujawnił, że pierścionek zaręczynowy dla artystki zaprojektował nowojorski jubiler Roman Malayev.

Julia Królikowska wyszła za mąż. Tak wyglądał ślub siostry Antka Królikowskiego >>

Sam Asghari pokazała pierścionek z diamentem na InstaStory, jeszcze przed oficjalnymi zaręczynami z Britney Spears. Relacje zostały błyskawicznie usunięte, a 27-latek miał tłumaczyć, że jego konto zostało zhakowane, a zdjęcia sfabrykowane.

Na jego profilu można zobaczyć wspólne zdjęcie z Britney Spears, na którym artystka wystawia do obiektywu palec, na którym nosi pierścionek.

Przypomnijmy, że Britney Spears ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwsze – z Jasonem Allanem Alexandrem – zostało anulowane po 55 godzinach. W 2004 roku piosenkarka wzięła ślub z Kevinem Federline’em. Rozwiedli się 3 lata później. Mają dwóch synów – Seana Prestona i Jaydena Jamesa.

Wojtek Sawicki oświadczył się. Influencer z niepełnosprawnością planuje ślub >>

Britney Spears i Sam Asghari: kim jest narzeczony wokalistki? 

Britney Spears i Sam Asghari są parą od 2016 roku. Po raz pierwszy mieli się spotkać na planie teledysku do piosenki Slumber Party. Możecie też znać Sama Asghariego z występu w klipie do piosenki zespołu Fifth Harmony – Work From Home.

27-letni ukochany piosenkarki pochodzi z Iranu, jest nie tyko tancerzem, lecz także trenerem personalnym i aktorem. Jego profilu na Instagramie szukajcie pod nickiem @samasghari.

W 2017 roku mówiło się o rozstaniu Spears i Asghariego. Powodem miał być fakt, że tancerz miał romans z Morgan Osman, znaną z relity show Klub Niegrzecznych Dziewczynek. Britney Spears i jej partner zdementowali doniesienia portali, publikując wspólne zdjęcie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować zaręczyn!

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama