Reklama
placeholder
News

Polski raper poszukiwany listem gończym. Jest podejrzany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą

Polski raper poszukiwany listem gończym. Jest podejrzany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą

Fot. Pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Polski raper znany pod pseudonimem Brodinio jest poszukiwany listem gończym. Policja wydała komunikat odnośnie 43-latka. 

Brodinio, a właściwie Piotr Płoch, pochodzi z Rzeszowa. Mężczyzna współpracował między innymi z raperem TPS-em, a w ostatnim czasie można było go usłyszeć na albumie TiW Mixtape 3. Informacja o tym, że raper jest poszukiwany listem gończym, trafiła do sieci w piątek 24 listopada 2023 roku.

Ukraińska gwiazda Eurowizji na liście poszukiwanych przez Rosję >>

Polski raper Brodinio poszukiwany listem gończym 

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie opubilkowali na swojej stronie komunikat w sprawie rapera. Wynika z niego, że Brodinio jest poszukiwany listem gończym za założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, która miała zajmować się handlem środkami odurzającymi. 

Mężczyzna podejrzany jest o założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą mającą charakter zbrojny, zajmującą się nabywaniem, przewozem oraz wprowadzeniem do obiegu znacznej ilości środków odurzających. (...) Poszukiwany znany jest ze swojej twórczości muzycznej, występuje w popularnych mediach społecznościowych pod pseudonimem Brodinio. Ponadto posiada liczne kontakty w środowisku osób związanych m.in. z twórczością muzyczną i mieszanymi sportami walki.

Polak, którego słuchają ponad 3 miliony osób na całym świecie. Znacie go? >>

Policja zaapelowała o to, aby osoby, które znają aktualne miejsce pobytu rapera, lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, skontaktowały się z policjantami z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP pod numerem 47 821 24 31 lub 112. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama