Reklama
placeholder
News

bryska powraca z nową piosenką Echo. Zapowiedziała też nowy album

bryska powraca z nową piosenką Echo. Zapowiedziała też nowy album

fot. materiały prasowe/ magicrecords.pl

Reklama
Reklama
placeholder

bryska w ostatnim czasie przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że regularnie wypuszcza nowe piosenki. Do listopada tego roku ta młoda obiecująca wokalistka i kompozytorka wydała w sumie 7 singli. Wśród nich znalazły się utwory takie jak: stalker, Miasto tętni czy to był fajny rok.

bryska wydała nowy singiel. Posłuchajcie Miasto tętni >>

bryska - echo, nowa piosenka [TELEDYSK] 

Okazuje się, że artystka na tym nie poprzestała. 3 listopada 2023 roku miał swoją premierę jej kolejna piosenka echo. bryska o nowym singlu mówi tak:

echo to wielowymiarowa piosenka. Ma wiele motywów muzycznych ,jak i tematycznych. Opowiada o miłości, o kontaktach między ludźmi, o ''sygnałach'' jakie do siebie wysyłają. Porównałam te sygnały do echolokacji - sposobu jakim porozumiewają się nietoperze. A ''fałszywe jaskółki'' w tekście piosenki są niczym innym jak metaforą ulotności uczuć.

To nie jedyna niespodzianka, jaką wokalistka przygotowała dla swoich fanów. Singiel echo stanowi zapowiedź drugiego albumu bryski pod tytułem biorę wdech (hikikomori), który ukaże się 24 listopada 2023. Hikikomori definiuje się jako zjawisko odosobnienia we współczesnym świecie, polegające na gromadzeniu wokół siebie przedmiotów tak, aby jak najbardziej ograniczyć kontakt z otoczeniem. O Hikikomori wokalistka śpiewa w swoich utworach, ale także pokazuje je osobiście na okładce płyty, pływając w akwarium ustawionym w ''bryskim'' pokoju. 

bryska o pracy nad albumem na swoim profilu na Instagramie pisze tak:

Ostatnie miesiące spędziłam w studio pracując nad czymś, co juz niedługo trafi w Wasze ręce. Muzyczne cząstki mnie złożyły się w całość, która pozwoliła mi uwolnić wszystko, co ostatnio czułam… i wziąć wdech.
Mam nadzieję, że spodoba Wam sie nowa muzyka i niespodzianki wokół niej, jak choćby interpretacje moich piosenek poprzez… makijaże.
Album „biorę wdech (hikikomori)” ukaże się 24 listopada 

Myślicie, że echo od bryskiej będzie hitem?

Ralph Kaminski: koncerty 2024 - finałowa część trasy Bal nad bale ogłoszona >>

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama