Reklama
placeholder
News

28-letnia Brytyjka zmarła po popularnej operacji w Turcji. Będzie to przestrogą dla celebrytek?

28-letnia Brytyjka zmarła po popularnej operacji w Turcji. Będzie to przestrogą dla celebrytek?

fot. facebook.com/shannon.bowe.3

Reklama
Reklama
placeholder

Turcja słynie z kurortów turystycznych, atrakcji historycznych i… klinik chirurgicznych. Mężczyźni chętnie robią tam operacje przeszczepu włosów, kobiety robią w zasadzie wszystko. Turcja oferuje lepsze ceny niż inne europejskie kraje, obiecuje także wysoki poziom specjalizacji we wspomnianych usługach. Czy tak faktycznie jest?

Anna Lewandowska o… płodzeniu córek z Robertem. Mieli „stały” termin >>

Niebezpieczne zabiegi w tureckich klinikach

Całkiem niedawno media dowiedziały się o historii jednej z polskich celebrytek, Ewel0ny, która poddała się zabiegom medycyny estetycznej w Turcji i zaraziła się tam bakterią. Po powrocie do Polski musiała walczyć o życie i dużo czasu spędziła w szpitalu. Na szczęście wyszła z tego.

6-letni syn Flo Ridy wypadł z 5. piętra. Nadal trwa walka o jego życie >>

28-letnia Brytyjka zmarła po zabiegu w Turcji

Jednak 28-letnia Shannon Bowe z Wielkiej Brytanii nie miała tyle szczęścia. Kobieta udała się do Turcji, by poddać się tam bardzo popularnemu ostatnio zabiegowi zakładania opaski na żołądek. To podobno bezpieczna i mało inwazyjna metoda chirurgicznej walki z otyłością.

Niestety, u Shannon wystąpiły komplikacje i kobieta zmarła. Nie wiadomo, na czym one dokładnie polegały ani w jakiej klinice poddała się zabiegowi. Shannon pozostawiła po sobie chłopaka, rodzinę i przyjaciół w żałobie.

Czy to zdarzenie rzuci się cieniem na reputację tureckich klinik?


 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama