Reklama
placeholder
News

DOZE od Buddy trafiło do produkcji. Co to i kiedy będzie można kupić?

DOZE od Buddy trafiło do produkcji. Co to i kiedy będzie można kupić?

fot. YouTube.com/BuddaTV

Reklama
Reklama
placeholder

Budda nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. 21 marca 2024 roku wszedł do kin w całej Polsce jego film dokumentalny pod tytułem Budda. Dzieciak '98. Poza tym Kamil Labudda pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na swoim profilu na Instagramie. To tam w ostatniej relacji opublikował krótką zajawkę związaną z jego firmą DOZE, która powstała w lipcu 2023 roku. 

Budda. Dzieciak '98: youtuber udzielił wywiadu na premierze filmu. Co powiedział? >>

Budda pokazał produkcję swoich napojów energetycznych

Youtuber opowiada o DOZE między innymi na swoim kanale nadawczym na Instagramie. 13 lutego 2024 roku zdradził, jakie hasło będzie miała jego marka, która będzie produkować napoje energetyczne, a także suplementy.

Jesteśmy w trakcie finalnego dopięcia LAUNCHA. Hasło Doze to: IDEA NADAJE PRZEDMIOTOM OSOBOWOŚCI…  Nie chce rozpisywać tutaj epopeji- natomiast w temacie startu pracuje parędzisiąt osób w zespołach wielu firm, ja również daje z siebie 101% 🤙🏾🥷♥️ IDEA GIVES OBJECT PERSONALITY💧 DOZE ⚡️

25 marca 2024 roku Budda przekazał informację o tym, że DOZE rozpoczęło produkcję:

INFO: DOZE ROZPOCZĄŁ PRODUKCJĘ ⚡️ 3200 PUSZEK NA MINUTĘ 🫡 192 000 na godzinę 🔝 Łącznie 87 osób otrzymuje za pośrednictwem DOZE Miejsce pracy 🤝🏾 (w planach 100+ w 2024)

W wywiadzie po premierze filmu, którego udzielił kanałowi na YouTubie o nazwie TVreklama wyjawił, że napoje marki DOZE pojawią się na sklepowych półkach w ciągu kilku tygodni: 

 Jeżeli chodzi o DOZE, marka buduje się od prawie roku i premierę będzie miała już bardzo niedługo, to jest dosłownie kwestia kilku tygodni i jesteśmy. To będzie premiera dwuetapowa ze względu na to, że najpierw startuje produkt A, a później produkt B. To nie będzie taki launch na zasadzie: start, koniec, wyjście i zakończenie tematu, tylko start i dopiero taki naprawdę największy rozwój będzie miał miejsce w kolejnych etapach. Na chwilę obecną przed rozpoczęciem marki mamy zaplanowane 12 miesięcy do przodu wszystkich działań

DOZE to nie będą tylko napoje energetyczne. DOZE to zdecydowanie będzie coś większego. DOZE to będzie holding. Hasło marki DOZE "idea gives object personality", czyli "to pomysł nadaje przedmiotom osobowości" i nic więcej na razie nie chcę mówić, bo nie chcę zapowiadać, natomiast to będzie szereg rzeczy, które dla naszych widzów będą tworzyły coś znacznie więcej niż puszka wypełniona wodą z dodatkami czy energetykiem, czy czymkolwiek innym. To będzie cała idea tego, co planujemy po prostu tworzyć.

Czekacie na napoje energetyczne i inne produkty od Buddy?

Budda. Dzieciak '98 z pierwszymi opiniami. Co o filmie sądzą widzowie? >>

fot. screen instagram,com/budda.7

fot. screen instagram,com/budda.7

@budda7_fanpage

#budda #doze #dozeenergy #budda7_fanpage @ImBudda.7

♬ dźwięk oryginalny - budda7_fanpage

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama