Reklama
placeholder
News

Budda. Dzieciak '98: youtuber udzielił wywiadu na premierze filmu. Co powiedział?

Budda. Dzieciak '98: youtuber udzielił wywiadu na premierze filmu. Co powiedział?

fot. Kino Świat

Reklama
Reklama
placeholder

Uroczysta premiera filmu Budda. Dzieciak '98 miała miejsce 21 marca 2024 roku w Złotych Tarasach w Warszawie. Pokaz pierwszej, pełnometrażowej produkcji o youtuberze i branży internetowych twórców przyciągnął wiele gwiazd i influencerów. Na czerwonym dywanie pojawił się m.in. Wojtek Gola i jego partnerka, Sofia Siwok. Tego dnia wywiadu udzielił Budda, który opowiedział o filmie i tym, czego w procesie twórczym dowiedział się o widzach i sobie samym.

 Budda. Dzieciak '98 z pierwszymi opiniami. Co o filmie sądzą widzowie >>

Budda. Dzieciak '98: youtuber nawiązał do filmu na oficjalnej premierze

Budda podkreślił w najnowszym wywiadzie dla Pudelka, że film w pewnej części odnosi się do jego osoby, ale w żadnym wypadku nie jest biograficzny. To produkcja o branży przedstawianej na przykładzie i z perspektywy jego doświadczeń. 26-latek przyznał, że projekt skłonił go do pewnych rozważań i w pewnym stopniu zapoznał się też z tym, co interesuje odbiorców w twórczości youtuberów.

Dowiedziałem się tego, że backstage YouTuba i tego, jak tworzy się te wszystkie projekty, dla ludzi jest bardzo interesujący, a na co dzień dla nas jest to niemożliwe do przekazania ze względu na to, że my mamy ściśle określony film. On ma wyjść tak, tak, tak. W tym filmie ma się dziać tak, tak, tak i jechać mamy tu, tu, tu. Ten film trwa niejednokrotnie po półtorej godziny. Gdybyśmy mieli do tego wszystkiego jeszcze wrzucić backstage, to on by trwał już dwie i pół godziny, trzy godziny. Musielibyśmy spamować tymi filmami.

Podczas kręcenia tego filmu padała masa pytań, które pokazywały mi, jak widzowie są mega zainteresowani tą branżą, która jest notabene jeszcze świeża.

Budda zorganizował sesję Q&A dotyczącą filmu. Jakie szczegóły zdradził fanom? >>

Czego fani dowiadują się o Buddzie w filmie? Youtuber odpowiedział. 

Siłą rzeczy, w związku z tym że bazujemy na mojej postaci, która pokazuje działania w social mediach, musieliśmy poświęcić 15/20 minut w tym filmie na ten wątek biograficzny, żeby ludzie wiedzieli na czyim przykładzie to wszystko jest pokazywane, więc na pewno mamy tam masę fotografii z dzieciństwa, masę historii z takich czasów 16-20 [lat], czyli dużo przed zaczęciem mojego kanału na YouTubie. Nie dzielę się nimi na co dzień, a w tym filmie występują w całkiem sporej ilości.

Film Budda. Dzieciak '98 można oglądać w kinach. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama