Reklama
placeholder
News

Budda wypuścił na rynek napoje DOZE. To nie koniec niespodzianek

Budda wypuścił na rynek napoje DOZE. To nie koniec niespodzianek

fot. Instagram: @budda.7 / @doze.energy

Reklama
Reklama
placeholder

Kamil ''Budda'' Labudda właśnie wystartował z kolejnym wielkim projektem. Jeden z najlepiej zarabiających polskich twórców internetowych wypuścił na rynek własne napoje energetyczne marki DOZE. Gdzie można je kupić i jaką niespodziankę przygotował Budda z okazji ich premiery?

Fani Buddy nie musieli długo czekać na jego kolejną akcję. Przypominamy, że swojej kinowej premiery niedawno doczekała się produkcja youtubera pod tytułem Budda. Dzieciak ‘98. Film cieszył się największym otwarciem w historii polskich dokumentów i do dziś wzbudza spore zainteresowanie. Budda wcześniej zasłynął między innymi z loterii siedmiu aut, za sprawą której ustanowił nowy, polski rekord pod względem ilości widzów transmisji na żywo na YouTubie. Przed tą akcją zrobiło się o nim szczególnie głośno po tym, jak zostawił pod domem dziecka skrzynię wypełnioną 100 tysiącami złotych oraz słodyczami. Budda zapewnił, że jego kolejny projekt DOZE to coś więcej, niż napój. 

Budda: kim jest hojny youtuber? Skrzynia pod domem dziecka to nie pierwsza jego akcja >>

DOZE od Buddy trafiły na rynek. Napoje to dopiero początek niespodzianek

Napoje DOZE można kupić w Żabkach od środy 10 kwietnia 2024 roku. Jako pierwsze na sklepowe półki trafią napoje energetyzujące w dwóch wariantach smakowych - CLASSIC oraz ZERO. Pierwszy z nich jest klasycznym napojem energetyzującym z dodatkiem cukru, a DOZE ZERO stanowi odpowiedź na potrzeby osób ograniczających cukier. Napoje te będą pierwszymi z licznych produktów marki DOZE. Kolejny z nich, który w odróżnieniu od energetyków będzie dostępny bez żadnych ograniczeń wiekowych, trafi do sprzedaży jeszcze w kwietniu 2024 roku. 

Oto co na temat napojów DOZE powiedział sam Budda:

DOZE to coś więcej niż zamknięty w puszce napój. DOZE to przede wszystkim nowa idea. Nasz manifest to "idea gives object personality", czyli "to pomysł nadaje przedmiotom osobowości". DOZE to dawka energii dla tych, którzy z pasją idą przez życie. Puchy w wariancie klasycznym oraz zero czekają na Was od jutra w sklepach sieci Żabka.

Budda zorganizuje kolejną loterię. Do wygrania ogromne pieniądze >>

DOZELAND to kolejny projekt Buddy. Co o nim wiadomo?

Z okazji premiery napojów DOZE Budda wystartował również z projektem DOZELAND. Wszystkie szczegóły na jego temat nie są jeszcze znane. Dotychczas wiadomo, że DOZELAND to prawdziwa baza i miejsce, w którym bije serce marki DOZE. Całość zajmuje powierzchnię 55 000 m2, na której znajduje się chillout zone, strefa wodna, off road i asfaltowy tor do driftu.

Budda będzie odkrywał kolejne karty związane z marką DOZE w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że to dopiero początek niespodzianek od youtubera. Jak sam przyznał:

Dziś wykonujemy bardzo ważny, ale dopiero pierwszy krok. Moim celem jest stworzenie całego holdingu z prawdziwie zaangażowaną społecznością. Stay tuned, ponieważ dopiero zaczynamy! 

Marka DOZE zapewniła pracę już 87 osobom. Obecnie w zakładzie produkcyjnym w Stalowej Woli na minutę powstaje 3200 puszek, czyli aż 192 000 na godzinę.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama