Reklama
placeholder
News

Budda: kim jest hojny youtuber? Skrzynia pod domem dziecka to nie pierwsza jego akcja

Budda: kim jest hojny youtuber? Skrzynia pod domem dziecka to nie pierwsza jego akcja

fot. Instagram: @budda.7

Reklama
Reklama
placeholder

Budda, a właściwie Kamil Labudda, jest znanym youtuberem, który prowadzi kanał o nazwie Budda TV. W sobotę 1 lipca 2023 roku mężczyzna zorganizował w Rzeszowie niezwykłą akcję, zostawiając pod domem dziecka skrzynię wypełnioną 100 tysiącami złotych i słodyczami. Wychowawcy początkowo myśleli, że paczka jest niebezpieczna i zawiadomili policję. Wysłani na miejsce pirotechnicy szybko przekonali się, że liścik zostawiony przez youtubera, w którym napisał, że paczka jest darowizną, rzeczywiście jest prawdą. Co wiemy o Buddzie?

Drugi Polak poleci w kosmos? Co wiemy o Sławoszu Uznańskim? >>

Budda - wiek

Budda urodził się w 1999 roku. Obecnie ma rocznikowo 24 lata.

Budda - miasto

Budda pochodzi z Krakowa. 

Budda - rodzina

Budda niestety nie ma bliskich relacji ze swoją najbliższą rodziną. Youtuber wyznał w jednym z wywiadów, że w wieku 16 lat postanowił wyjechać do Anglii, gdzie znalazł pracę na zmywaku. Dwa lata później został wyrzucony z domu przez swoją mamę, z którą podobno do dziś nie utrzymuje kontaktu. Budda przyznał, że jego ojciec nie miał w życiu łatwo i przez 15 lat żył na ulicy. To właśnie jego historia miała wpłynąć na to, że youtuber postanowił zacząć przeznaczać swoje pieniądze na cele charytatywne i pomagać osobom, które zmagają się z podobnymi problemami. 

Księżna Diana: jedno z jej ulubionych ubrań trafi na aukcję. Kosztowało niewiele >>

Budda - akcje

Skrzynia pod domem dziecka to nie pierwsza akcja Buddy. Youtuber już wcześniej przekazywał sporą część swoich pieniędzy osobom w kryzysie bezdomności, a niedawno tankował kierowcom benzynę za darmo. Poza tym mężczyzna angażuje się również w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W 2022 roku o jego wpłacie zrobiło się szczególnie głośno, gdyż przekazał na WOŚP aż 50 tysięcy złotych. 

Budda - YouTube, zarobki

Budda może liczyć na spore zarobki nie tylko ze swojego kanału na YouTube. Mężczyzna zajmuje się również fotowoltaiką, ma swój tor kartingowy w Krakowie i prowadzi własną markę odzieżową. Budda nie ukrywa w wywiadach, że zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie w stanie utrzymać się z YouTube'a przez całe życie, dlatego szuka rozwiązań, które zapewnią mu stabilność finansową na lata. 

Budda na swoim kanale na YouTubie przedstawia treści lifestylowo-motoryzacyjne. Youtuber podkreśla, że ma zamiar tworzyć filmiki związane wyłącznie z jego pasją. Szybkie samochody nie są jednak jedyną rzeczą, która go interesuje. Budda jest także raperem. W 2021 roku nagrał między innymi piosenkę Zapach Wanilii wraz z raperem Kizo oraz utwór pod tytułem Niki Lauda.

 

 

 

 

 

 

Budda ft. Kizo - Zapach Wanilii

 

Budda - Niki Lauda

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama