Reklama
placeholder
News

BUDDA. DZIECIAK '98: bilety na film trafią do przedsprzedaży. Kiedy można je kupić?

BUDDA. DZIECIAK '98: bilety na film trafią do przedsprzedaży. Kiedy można je kupić?

fot. Kino Świat

Reklama
Reklama
placeholder

Kinowa premiera pierwszego pełnometrażowego filmu Buddy pod tytułem BUDDA. DZIECIAK '98 zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce wystartuje przedsprzedaż biletów. Od kiedy będzie można je kupić?

Budda zdradził pierwsze szczegóły na temat swojego pełnometrażowego filmu pod koniec stycznia 2024 roku. Jeden z najlepiej zarabiających twórców internetowych w Polsce zdradził wtedy, że realizuje produkcję, w której odsłoni kulisy pracy influencerów i wyjaśni, w jaki sposób ci zarabiają ze swoich działań w internecie. Budda opowie widzom o blaskach i cieniach twórczości w sieci. Pokaże wiele historii, które dotychczas nie były publikowane w mediach. Już za kilka dni wystartuje przedsprzedaż biletów na wyczekiwaną produkcję.

Budda zorganizuje kolejną loterię. Do wygrania ogromne pieniądze >>

BUDDA. DZIECIAK '98: bilety na film. Od kiedy będzie je można kupić w przedsprzedaży?

Film BUDDA. DZIECIAK '98 z pewnością przyciągnie do kin wielu widzów. Profil Buddy zarówno na Instagramie, jak i na YouTubie, obecnie śledzi ponad 2 miliony osób. Internauci nie ukrywają w komentarzach pod jego wpisami, że z niecierpliwością wyczekują premiery produkcji. Wygląda na to, że film w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego może przyciągnąć do kin nie tylko samych fanów Buddy. Według twórców jest on na tyle uniwersalną opowieścią, że powinien zainteresować każdego, kto lubi historie o sile charakteru, determinacji i spełnianiu marzeń. BUDDA. DZIECIAK '98 udowodni widzom również to, że działania na YouTube dają naprawdę wiele możliwości.

BUDDA. DZIECIAK '98: zwiastun filmu trafił do sieci. Jaką piosenkę w nim wykorzystano? >>

Przedsprzedaż biletów na film BUDDA. DZIECIAK '98 wystartuje w piątek 1 marca 2024 roku w wybranych kinach w całej Polsce. Aby dowiedzieć się, czy kina w waszej okolicy biorą udział w przedsprzedaży, powinniście sprawdzić ich repertuar. 

BUDDA. DZIECIAK '98 trafi do kin w czwartek 21 marca. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama