Reklama
placeholder
News

BUDDA. DZIECIAK '98: zwiastun filmu trafił do sieci. Jaką piosenkę w nim wykorzystano?

BUDDA. DZIECIAK '98: zwiastun filmu trafił do sieci. Jaką piosenkę w nim wykorzystano?

fot. mat. prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

2 marca 2024 roku na YouTubie pojawił się oficjalny zwiastun filmu BUDDA. DZIECIAK '98. W 2-minutowym wideo znalazły się fragmenty wypowiedzi youtubera oraz wiele nagrań z wyścigów z udziałem profesjonalnych pojazdów. Jak czytamy, ta opowieść jest pełną emocji i "wypełnioną motoryzacją" przejażdżką po życiu internetowego twórcy. Jak wiadomo, luksusowych aut nie mogło w niej zabraknąć, ponieważ Budda jest ich niekwestionowanym pasjonatem.

Produkcja dotyczy nie tylko jego historii, ale i wskazówek dla widzów związanych z tworzeniem i zarabianiem w sieci oraz tym, jak stać się dobrym influencerem. W tym temacie główny bohater filmu wyznał, m.in. że "czuje się częścią polskiego internetu, ale momentami jest mu wstyd za to, co się w nim dzieje". Jego rady będą prawdopodobnie tymi, które jako początkujący twórca chciałby otrzymać w przeszłości.

Budda zorganizuje kolejną loterię. Do wygrania ogromne pieniądze >>

Piosenka, jaką wykorzystano w zwiastunie, nosi tytuł Suma wszystkich strachów. Utwór promował album Favsta i Gibbsa, Hample, który wydano w 2021 roku. Budda nie wyjaśnił, dlaczego użyto akurat takiej ścieżki dźwiękowej, aczkolwiek naprowadzeniem może być fragment opisu pod klipem: "Producenci, znani ze współpracy z czołowymi artystami hip-hopowymi w kraju, stworzyli jakiś czas temu album dedykowany miłośnikom motoryzacji".

Przedsprzedaż biletów ruszyła 1 marca 2024 roku. Film BUDDA. DZIECIAK '98, który wyreżyserował sam Budda wraz z Krystianem Kuczkowskim, trafi do kin w czwartek 21 marca. Jak obiecał youtuber na swoim instagramowym profilu:

Ten film wyjdzie poza skalę wszelkich norm i ograniczeń.

BUDDA. DZIECIAK '98 - zwiastun filmu

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama