Reklama
placeholder
News

Budda na wspólnej przejażdżce z IShowSpeedem? Odpowiedział na ‘apel’ internautów

Budda na wspólnej przejażdżce z IShowSpeedem? Odpowiedział na ‘apel’ internautów

fot. Instagram: @ishowspeed / @budda.7

Reklama
Reklama
placeholder

Popularny amerykański youtuber IShowSpeed pod koniec czerwca pojawił się w Warszawie. Spotkał się tam m.in. z Wojtkiem Golą, z którym wybrał się na przejażdżkę maluchem. Na początku lipca IShowSpeed znów wpadł z wizytą do naszego kraju, tym razem odwiedzając Kraków, gdzie również prowadził transmisję na żywo z podróży. W tym samym czasie w mieście można było spotkać Buddę. Internauci zaczęli pisać do youtubera z prośbą, aby ten poszedł w ślady Wojtka Goli i przewiózł go jednym ze swoich samochodów. Co odpowiedział Budda?

Budda nie raz udowodnił, że lubi wykorzystywać swoją popularność do wspierania innych ludzi. Przypominamy, że youtuber zasłynął w sieci po tym, jak wyszło na jaw, że to on zostawił pod jednym z domów dziecka w Rzeszowie skrzynię wypełnioną 100 tysiącami złotych. Jakiś czas później zorganizował loterię, w której można było wygrać luksusowe auta. Rozdał też 2 miliony złotych w ramach akcji promującej jego napoje marki Doze. Jakiś czas temu okleił nawet jeden ze swoich samochodów na czerwono z okazji premiery czerwonego energetyka Doze. Tym autem niedawno przewiózł nawet jednego ze swoich młodych fanów, którego spotkał na stacji benzynowej. Wygląda na to, że IShowSpeed nie ma co liczyć na podobną niespodziankę od Buddy.

IShowSpeed wrócił do Polski i ten dzień zapamięta do końca życia >>

Budda odmówił przejażdżki autem z IShowSpeedem 

Wygląda na to, że twórczość IShowSpeeda nie robi wrażenia na Buddzie. Jeden z najpopularniejszych youtuberów w naszym kraju nie stwierdził, że ponad 200 tysięcy widzów, które ten często jest w stanie przyciągnąć na swoje transmisje na żywo, to wcale nie jest dużo. Budda zapewnił też, że mimo próśb fanów nie ma zamiaru ''szukać atencji'', dlatego nie chce spotykać się z youtuberem i zabierać go na przejażdżkę. Poza tym zwrócił uwagę na ''dość dziwne'' zachowanie IShowSpeeda:

Mam 10 wiadomości na minutę, że Speed jest w Krakowie i żebym jechał go Twin Turbo przewieźć. Ja wiem, że jest 200+k na LIVE, ale nie będę biegał za nikim i prosił, żebym mógł go wozić. Jak mnie nikt nie zaprasza, to nie będę gonił i szukał atencji. Poza tym ziomal szczeka na siebie z ludźmi jak pies, co jest dość dziwnie (nie oceniam). Poza tym 220k Worldwide? Niech dadzą znać, jak będzie 700 (to sarkazm jak coś).

Zgadzacie się z Buddą?

fot. Instagram / kanał nadawczy @budda.7

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama