Reklama
placeholder
News

IShowSpeed wrócił do Polski i ten dzień zapamięta do końca życia

IShowSpeed wrócił do Polski i ten dzień zapamięta do końca życia

fot. YouTube: IShowSpeed

Reklama
Reklama
placeholder

Na początku lipca 2024 roku IShowSpeed wpadł z wizytą do Warszawy. Popularny youtuber kilka dni później znów postanowił odwiedzić nasz kraj. Tym razem wybrał się do Krakowa. 

IShowSpeed został bardzo ciepło przywitany przez fanów podczas swojej wizyty w Warszawie. Przypominamy, że na ulicach miasta zebrały się wtedy tłumy ludzi, którzy chcieli się z nim przywitać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. IShowSpeed miał też okazję spotkać się z polskimi influencerami, w tym Robertem Pasutem i Wojtkiem Golą. Włodarz FAME MMA zabrał go nawet na przejażdżkę maluchem. Podczas swojej kolejnej wizyty w Polsce IShowSpeed znów spotkał się z Wojtkiem Golą. Tym razem wziął udział w specjalnym odcinku na kanale GOATS. Poza tym podziękował swoim polskim fanom w mediach społecznościowych. 

IShowSpeed przyleciał do Polski. Wojtek Gola dał mu się przejechać maluchem [WIDEO] >>

IShowSpeed w Krakowie. Jest zachwycony Polską

Podczas drugiej wizyty IShowSpeeda w Polsce fani youtubera doczekali się nie tylko ponad 3-godzinnej transmisji na żywo. Streamer wystąpił też w odcinku GOATS pod tytułem IShowSpeed vs 20 Polek, w którym spotkał się m.in. z influencerką Lily Mołczanow. Zachowanie jednej z kobiet nie spodobało się zagranicznym widzom. IShowSpeed zgodził się, aby ta użyła wobec niego tak zwanego "n-word'', czyli słowa ''nigga'', które jest uważane za wyjątkowo obraźliwe w stosunku do czarnoskórych osób. Zagraniczni internauci oskarżyli Polkę o rasizm. Youtuber zapewnił jednak w trakcie odcinka, że nie jest na nią zły, a Polska jest według niego najlepszym krajem w Europie. IShowSpeed nie ukrywał również na swoim profilu na platformie X, że jest zachwycony Polską, gdzie napisał:

POLAND IS THE BEST [Polska jest najlepsza].

IShowSpeed z Polski pojechał do Norwegii. Tam go zaatakowano >>

Niewykluczone, że IShowSpeed zapamięta dzień spędzony w Krakowie  do końca życia. Podczas swojej drugiej wizyty w Polsce nie tylko zadebiutował na streamie GOATS, ale też dowiedział się, że numer ''2137'', który widzowie pisali w komentarzach pod jego streamem, nawiązuje do godziny śmierci papieża Jana Pawła II. Wyjaśnił mu to Wojtek Gola. Fragment tego momentu - podobnie jak wspomniane transmisje oraz wpis IShowSpeeda dotyczący Polski - znajdziecie poniżej:

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama