Reklama
placeholder
News

Budda, Natsu i Boxdel kręcą film o… influencerach. Co o nim wiadomo?

Budda, Natsu i Boxdel kręcą film o… influencerach. Co o nim wiadomo?

fot. Instagram: @budda7 / @natalia.karczmarczyk / @boxdel

Reklama
Reklama
placeholder

Film Influencer będzie pierwszą kinową produkcją przedstawiającą kulisy pracy polskich influencerów. Co o niej wiadomo?

Budda: kim jest hojny youtuber? Skrzynia pod domem dziecka to nie pierwsza jego akcja >>

Influencer - szczegóły filmu

Za reżyserię oraz produkcję filmu Influencer odpowiada Krystian Kuczkowski we współpracy ze studiem produkcyjnym Platige Image. W projekcie wystąpią znani influencerzy, w tym Kamil Labudda, znany jako „Budda”, Natalia „Natsu” Karczmarczyk i Michał „Boxdel” Baron. Budda w ostatnim czasie zasłynął dzięki akcji, w której zostawił pod domem dziecka w Rzeszowie skrzynię wypełnioną 100 tysiącami złotych i słodyczami. Wcześnie pomagał finansowo osobom w kryzysie bezdomności, a w 2022 roku przekazał 50 tysięcy złotych na WOŚP. Michał „Boxdel” Baron jest znany między innymi z organizacji FAME MMA, w której jest jednym z właścicieli, z kolei Natsu jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek oraz byłą członkinią Team X. 

Zdjęcia do filmu z udziałem influencerów wystartowały w lipcu 2023 roku i mają potrwać do września. Reżyser zdradził szczegóły na temat produkcji w rozmowie z portalem Wirtualne Media:

Chcę pokazać drogę, jaką przeszedł każdy z moich bohaterów. Bo to niekiedy kręta droga. Często wiodła od trudnego dzieciństwa, przez szaloną młodość aż do sukcesu i dużych pieniędzy. Jednocześnie obalamy trochę mitów i walczymy ze stereotypami. Bo to wcale nie jest tak, że ten zawód to są tylko wieczne wakacje polegające na robieniu sobie zdjęć w różnych zakątkach świata. Jest tam też dużo różnego rodzaju presji, stresu, walki z hejtem. Mam raczej takie obserwacje, że oni są cały czas w pracy, a nie na wakacjach.

Polski Influencer 2022 roku wybrany. Kto wygrał ranking? >>

Data premiery filmu Influencer nie jest jeszcze znana.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama