Reklama
placeholder
News

Burger Drwala wraca do McDonald's. Cena poszybowała w górę; w 10 lat podrożał o prawie 150%

Burger Drwala wraca do McDonald's. Cena poszybowała w górę; w 10 lat podrożał o prawie 150%

fot. pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Burger Drwala tradycyjnie wraca do menu w McDonald's. W tym roku może zaskoczyć ceną. Ile trzeba będzie zapłacić za kanapkę ze świątecznej serii?

McDonald’s wprowadza weselny catering. To nie żart >>

Burger Drwala - cena w 2023 roku

Burger Drwala niezmiennie powraca do menu sieci restauracji niedługo przed świętami. Za tę przyjemność w 2022 roku trzeba było zapłacić co najmniej 24,90 złotych w wariancie klasycznym, za to opcja z żurawiną kosztowała 26,40 złotych. W tym roku, według nieoficjalnych informacji, cena ma wzrosnąć o 20 procent. Klasyczna kanapka ma kosztować 28,90 złotych, a przekąska z dodatkiem żurawiny ma wynosić ponad 30 złotych.

Na razie na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych McDonald's znajdziemy jedynie tzw. mema nawiązującego do oczekiwania na sezonową przekąskę. Wkrótce pojawi się więcej informacji odnośnie cen Burgera Drwala na 2023 rok.

Burger Drwala - od kiedy w McDonald's?

Jak podaje m.in. profil @ThePolandNews na Twitterze, klasyczna kanapka ma trafić do restauracji 8 listopada, a 15 listopada mają pojawić się dodatkowe opcje: podwójny, z żurawiną, na ostro, z kurczakiem oraz... nowa pozycja z chrzanem.

sanah z własnymi produktami w Żabce. Do kiedy Uczta na wynos? >>

Ile Burger Drwala kosztował 10 lat temu?

Co roku cena Burgera Drwala szybuje w górę. W 2013 roku można było zdobyć klasyczną kanapkę za jedyne 11,90 złotych. Co może oznaczać, że cena zwiększyła się przez ten okres o 17 złotych!

Zamierzacie w tym roku zjeść Burgera Drwala?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama