Reklama
placeholder
News

sanah z własnymi produktami w Żabce. Od kiedy Uczta na wynos?

sanah z własnymi produktami w Żabce. Od kiedy Uczta na wynos?

fot. instagram.com/sanahmusic/ fot. commons.wikimedia.org

Reklama
Reklama
placeholder

Linia produktów sanah pojawiła się w sieci sklepów Żabka. Piosenkarka niedawno zakończyła swoją trasę koncertową Uczta nad Ucztami, którą otwierało zaproszenie samego Roberta Makłowicza. Wcześniej podjęła współpracę z firmą Sokołów, która udostępniła "kabanosiki sanah", a teraz skupia się na kolejnym projekcie związanym z artykułami spożywczymi. 26-latka nie zamierza poprzestać tylko na tym i postanowiła podjąć współpracę nawiązującą do hasła, pod jakim występowała. Co dokładnie z serii "Uczta na wynos" znajduje się na półkach Żabki?

Bajkowa sanah wyprzedana! Fani mają apel do wokalistki >>

Uczta na wynos z sanah w Żabce

Od 25 października 2023 roku fani mają okazję zjeść przekąski z linii "Uczta na wynos". Do wyboru przygotowano dania skomponowane przez samą piosenkarkę. Każda pozycja kosztuje 9.90 złotych (przy zakupie z aplikacją Żappka). Jakie przekąski znajdują się w ofercie?

  • Focaccini z szynką, ananasem i nutką róży 
  • Kanapka z szynką z indyka, serem, ketchupem i nutką róży
  • Sałatka z kuskusem perłowym, cukinią i nutką róży 

Każdy produkt otrzymał dedykowane opakowanie opatrzone kolorem różowym i logo akcji. Produkty będą dostępne na sklepowych półkach do 21 listopada 2023 roku lub do wyczerpania zapasów.

O danej współpracy sanah fani domyślali się już wcześniej. 13 października piosenkarka udostępniła zdjęcie, na którym całuje... figurkę żaby, a cztery dni później zapozowała z pizzą hawajską w ręku.

Cieszymy się, że pierwszą tego typu współpracę nawiązaliśmy właśnie z sanah, topową polską artystką. W Żabce lubimy zaskakiwać klientów nowościami, w tym często nieszablonowymi połączeniami smakowymi - z pozoru zwykła kanapka z szynką staje się niezwykła, np. przez wykorzystanie tak nieoczywistego składnika, jakim jest róża. Dlatego akcja „Uczta na wynos z sanah” idealnie wpisuje się w naszą filozofię. Rozszerzając naszą ofertę szybkich przekąsek o propozycje skomponowane przez sanah specjalnie dla naszych klientów, uwalniamy ich czas, aby mogli robić to, co lubią i np. iść na koncert. Mamy coś dla fanów Żabki i fanów sanah.

- poinformował Jarosław Serednicki, marketing & digital director w Żabka Polska.

Skusicie się na którąś z przekąsek od sanah?

Produkty w Żabce to tylko wstęp do kolejnej, prawdziwej uczty muzycznej, która będzie miała miejsce podczas bajkowej trasy sanah! 4FUN.TV jest partnerem trasy - bądźcie czujni, bo będziemy mieć dla Was do wygrania bilety na koncerty!

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama