News

Burger King nocą – epickie sceny w wideo z monitoringu

Burger King nocą – epickie sceny w wideo z monitoringu

Fot. YouTube.com/OOH Mag

Burger King nocą zaskakuje! Na wideo z monitoringu znanej sieci fast foodów zostały uchwycone epickie sceny. Sami zobaczcie!

Instagram Reels 'odpowiedzią na TikToka'. Jak działa? >>

Burger King - nagranie z monitoringu 

Brazylijski Burger King jakiś czas temu wypuścił filmik Late Night Stores. W kilkudziesięciominutowym wideo, które pojawiło się w internecie 8 sierpnia 2020 roku możemy zobaczyć najzabawniejsze, najbardziej wstydliwe i żenujące oraz najbardziej nietypowe momenty z udziałem klientów Burger Kinga, które zostały zarejestrowane przez kamery zainstalowane w lokalach sieci restauracji szybkiej obsługi. Na nagraniu zobaczycie m.in. mężczyznę, który „myje się” gazowanym napojem albo chłopaka, który przyszedł po swoje jedzenie… nago. ;-) 

Tak dziś wygląda 18-letni Jack Depp – syn gwiazdorskiej pary. Przystojniak? >>  

Flmik Late Night Stores to element nowej kampanii reklamowej słynnej sieci fast foodów. Jak podają Wirtualne Media, brazylijski Burger King w ten sposob promuje ofertę specjalnych dostaw od północy do 5.00 rano ze zniżką 70% na zamówienia. 

Nagranie zostało przygotowane przez agencję David z Sao Paulo, a za jego produkcję odpowiada studio Cafe Royal.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.