News

Camille Kostek rozgrzała Super Bowl 2021. Kim jest dziewczyna Roberta Gronkowskiego?

Camille Kostek rozgrzała Super Bowl 2021. Kim jest dziewczyna Roberta Gronkowskiego?

Fot. Instagram.com/camillekostek

Camille Kostek rozgrzała Super Bowl 2021. Kim jest dziewczyna Roberta Gronkowskiego, który ze swoją drużyną zdobył tytuł?

Robert Lewandowski na zdjęciu z siostrą. Podobni? >>

7 lutego odbyło się Super Bowl 2021, czyli finał ligi futbolu amerykańskiego NFL. Decydujący mecz rozegrał się między drużynami Kansas City Chiefs a Tampa Bay Buccaneers. Zwycięzcami został drugi team.

Do Tampa Bay Buccaneers należy m.in. Rob Gronkowski, a właściwie Robert Paxton Gronkowski. 31-letni zawodnik zdobył Super Bowl już kilka razy. Nie tylko w 2021, lecz także  2015, 2017 i 2019 roku.

Na Super Bowl 2021 Robowi Gronkowskiemu towarzyszyła jego dziewczyna – Camille Kostek. O pięknej WAG zrobiło się naprawdę głośno! Kim jest?

Camille Kostek – pochodzenie, wiek, modelka 

Camille Kostek i Rob Gronkowski są razem od 2015 roku. Modelka i tancerka ma 29-lat. Od 2019 roku jest twarzą magazynu Sport Illustrated.

Ukochana zdobywcy Super Bowl 2021 urodziła się w Killingworth, ale możemy znaleźć informacje, że ma korzenie irlandzkie, jamajskie i polskie. Zarówno jej przodkowie, jak i Roberta Gronkowskiego pochodzą z Suwałk, Gdańska i Mazur.

Fame MMA 9: data, karta walk. Walką wieczoru Popek vs Kizo >>

Camille Kostek studiowała komunikację w biznesie na Eastern Connecticut State University.

Kiedy miała 19 lat została cheerleaderką. W 2013 roku znalazła się na liście  cheerleaderek National Football League i zaczęła pracę modelki. Reklamowała butik Ciao Bella i takie marki jak Benrus, Nissan, New Balance i Rebag.

W 2018 roku  znalazła się na liście „40 najbardziej wpływowych osób poniżej 40. roku życia” Connecticut Magazine. Rok później pojawiła się w zestawieniu stu najseksowniejszych kobiet świata Maxima.

Od 2018 roku dziewczyna Roba Gronkowskiego projektuje biżuterię dla Dune Jewelry. Wypuściła też kolekcję inspirowaną jej sloganem Never Not Dancing.

The Weeknd jako ofiara operacji plastycznych? Muzyk szokuje [WIDEO] >>

Camille Kostek i jej partner angażują się w akcje charytatywne. W czasie pandemii koronawirusa przekazali ponad 20 tysięcy środków ochrony indywidualnej szpitalom i straży pożarnej.

Camille Kostek – filmy

W 2018 roku Camille Kostek zadebiutowała jako aktorka w komedii I Feel Pretty z Amy Schumer w roli głównej. Z Ryanem Reyndoldsem Kostek zagrała w produkcji Free Guy (2020). Zobaczymy ją też w filmie Monsters of California.

Camille Kostek – Instagram

Dziewczynę Roba Gronkowskiego znajdziecie na Instagramie @camillekostek. Aktualnie obserwuje ją tam prawie 900 tysięcy osób!

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.