News

Carla Fernandes – Amigo to hit latino. Jej inna piosenka trafiła na soundtrack do 365 dni

Carla Fernandes – Amigo to hit latino. Jej inna piosenka trafiła na soundtrack do 365 dni

fot. materiały prasowe/Piotr Porębski

Carla Fernandes prezentuje nowy, taneczny hit latino. W Amigo nie brakuje elementów klubowych i zdecydowanie mocniejszych brzmień niż w dotychczasowym repertuarze wokalistki.

Byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły. Zobaczcie Od nowa >> 

Carla Fernandes – Amigo

Teledysk do Amigo Carli Fernandes miał premierę 20 maja 2022 roku.

„Amigo” napisałam 2 lata temu w moim małym pokoju w Poznaniu. Wydaję go dopiero teraz, bo potrzebowałam czasu, aby zdobyć doświadczenie i zdecydować się na kierunek muzyczny, który jest najbliższy mojemu sercu. Gdyby nie te 2 lata, „Amigo” nie brzmiałoby tak, jak brzmi teraz. Piotrek Zborowski, producent tego numeru, zrealizował moją wizję w 150%, a dodatkowo dodał wiele od siebie. Jest to nasza wspólna praca, z której efektów jesteśmy bardzo dumni.

To numer dojrzały, ponieważ już wiem, czego chcę. I ten statement próbowaliśmy przełożyć też na klip. Jest to w 100% moja wizja zrealizowana z pomocą mojego teamu i cudownej ekipy WOW Pictures. Zdecydowaliśmy się na dużo tańca, dlatego razem z choreografem Tomkiem Nakielskim odbyliśmy wiele prób, aby wyszło to tak, jak to sobie wyobraziliśmy – mówi o najnowszym singlu Carla Fernandes.

Mahmood – co wiemy o włoskim raperze, który chciał powtórzyć sukces Maneskin? >> 

W klipie występują tancerze, którzy wygrali casting zorganizowany przez Carlę Fernandes na TikToku. Spłynęło kilkaset zgłoszeń, a hashtag #dancewithCarla miał ponad milion wyświetleń.

Muzyczne nowości to nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowała dla fanów piosenkarka. Już 23 czerwca wystartuje jej autorska marka – GUAY.

Moda zawsze była ważnym elementem mojego życia i postanowiłam stworzyć coś swojego. W pierwszym dropie – AMIGO – dostępna będzie limitowana seria bluz i t-shirtów zaprojektowanych przeze mnie – zapowiada Carla Fernandes.

W ostatnim czasie popularność Carli Fernandes wzrosła za sprawą singla Mi Amor, który powstał we współpracy z J.J. Abel. Utwór został nagrany do drugiej części filmu 365 dni – Ten dzień.

Mi Amor znalazł się na 13. miejscu zestawienia globalnych hitów Shazam i zdobył ponad milion streamów w nieco ponad tydzień.

365 dni: Ten dzień - piosenki i soundtrack z filmu >> 

To nie pierwszy zagraniczny sukces, jakim może pochwalić się Carla Fernandes. Już wcześniej artystka została dostrzeżona za granicą przy okazji współpracy m.in. z Mattem Hunterem.

W piątek 20 maja, Carla Fernandes przejmuje Instagram @4fun.tv. Koniecznie zaglądajcie na stories!

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.