News

Byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły. Zobaczcie Od nowa

Byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły. Zobaczcie Od nowa

fot. Instagram.com/marta.mandaryna/Bartosz Kuśmierski

Byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły. Zobaczcie teledysk i posłuchajcie singla Od nowa, który w duecie nagrały Ania Świątczak i Mandaryna!

Xavier Wiśniewski pracuje z Michałem Wiśniewskim. Jakie ma wynagrodzenie? >> 

Marta Wiśniewska była drugą żoną Michała Wiśniewskiego. Mandaryna i wokalista Ich Troje byli małżeństwem od 2002 do 2006 roku. Mają dwoje dzieci – 19-letniego Xaviera i 18-letnią Fabienne.

Po rozwodzie z Mandaryną, Michał Wiśniewski wziął ślub z Anną Świątczak. To małżeństwo trwało 5 lat. Lider Ich Troje i była wokalistka zespołu formalnie rozstali się w 2011 roku. Z tego małżeństwa Michał Wiśniewski ma dwie córki – 15-letnią Etiennette oraz 14-letnią Vivienne Viennę.

Może to być zaskoczeniem, ale Mandaryna i Ania Świątczak nagrały razem piosenkę. Ich utwór Od nowa miał premierę 18 maja.

Michał Wiśniewski bierze 6. ślub. Kiedy i jak będzie wyglądał? >> 

Anka ft. Mandaryna – Od nowa

Od nowa to najnowszy singiel i teledysk projektu Anka, zapowiadający album, który ukaże się jesienią 2022 roku.

Oprócz Marty Wiśniewskiej w roli gościa specjalnego, w imprezowym klipie Od nowa wystąpiła m.in. starsza córka Michała Wiśniewskiego i Ani Świątczak – Etienette Wiśniewska.

Zaskoczeni? „Od Nowa” to nowy singiel w feacie z… Mandaryną! Jeżeli czasami można mówić o rzeczach niemożliwych, to z pewnością ten duet należał do nierealnych! – czytamy na Instagramie Ani Świątczak.

Córka Michała Wiśniewskiego wydała pierwszą płytę. Zrobi karierę? >> 

Z kolei Mandaryna na swoim profilu napisała:

Dzięki wielkie za to muzyczne spotkanie… za podobne flow, poczucie humoru, dystans do siebie i świata… za muzykę, którą wypuszczamy do Was… niech jej tam będzie pięknie…

Powinny razem nagrać coś jeszcze?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.