Reklama
placeholder
News

Caroline Derpienski i jej partner nie mieszkają razem. Dlaczego?

Caroline Derpienski i jej partner nie mieszkają razem. Dlaczego?

fot. instagram.com/carolinederpienski/

Reklama
Reklama
placeholder

Caroline Derpienski nie przestaje zaskakiwać i wciąż chętnie opowiada o swoim życiu. W niedawnym wywiadzie dla Party otworzyła się na temat związku z "Dżakiem", którego tożsamość wciąż pozostaje tajemnicą.

Aneta Glam zarzuca Caroline Derpienski wymyślenie ‘partnera-milionera’. Wspomina o ‘Krzysiu’ >>

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Aneta Glam, która podobnie jak Caroline na co dzień mieszka w Miami, zaapelowała na Instagramie do swojego znajomego nazwanego Krzysiem, aby przestał się ukrywać. Jej zdaniem mężczyzna spotyka się z Derpienski już od dłuższego czasu, a amerykański milioner, o którym tak chętnie opowiada, zwyczajnie nie istnieje. 

Caroline Derpienski  z kim mieszka?

Mimo plotek o tym, że "Dżak" miałby w ogóle nie istnieć, Caroline Derpienski nadal chętnie opowiada o narzeczonym. Tym razem wyjawiła, że nie mieszkają razem. Powodem takiej decyzji miały być częste kłótnie pary. Zakochani w przeszłości podjęli próbę życia pod jednym dachem, jednak sytuacja ta nie wpłynęła dobrze na ich relacje. Celebrytka wyciągnęła wnioski z tego doświadczenia.

Zrozumiałam, że jeśli chce się utrzymać związek na takim wczesnym etapie zakochania, to trzeba dać sobie przestrzeń. Jak dwie osoby siedzą sobie na głowie, to jest to szkodliwe wręcz. Także ja mam swoją przestrzeń, partner ma swoją przestrzeń

W tym samym wywiadzie Caroline Derpienski dodała, że nigdy nie ujawni, w jakich warunkach i gdzie mieszka, bo dostarczyłoby to Polakom powodów do zazdrości.  Musi chronić te informacje także przez zawód, który wykonuje. Modelka twierdzi, że handluje diamentami. 

Caroline Derpienski - kto to? Jej partner poderwał ją słowami 'Ale z ciebie gruba baba' >>

Jesteście ciekawi, jakie jeszcze sekrety ze swojego życia wyjawi Caroline Derpienski?

Caroline Derpienski to 22-letnia modelka i influencerka, która od kilku miesięcy pojawia się na eventach. Jej celem jak sama mówi, jest namieszanie w polskim show-biznesie. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych, dzieciństwo spędziła w Białymstoku. Jak podaje, obecnie mieszka w Miami. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama