Reklama
placeholder
News

Caroline Derpienski - kto to? Jej partner poderwał ją słowami 'Ale z ciebie gruba baba'

Caroline Derpienski - kto to? Jej partner poderwał ją słowami 'Ale z ciebie gruba baba'

fot. instagram.com/carolinederpieski

Reklama
Reklama
placeholder

Caroline Derpienski to modelka i influencerka, która niedawno pojawiła się na kilku warszawskich eventach, żeby - jak sama mówi - namieszać w polskim show-biznesie. Co ciekawe, Caroline jawnie przyznaje, że na 'najbiedniejszym' ze swoich kont ma 3 miliony dolarów i nie wychodzi z domu, jeśli ma na sobie mniej niż 50 tysięcy dolarów... Co wiemy o nowej celebrytce?

Caroline Derpienski - kim jest?

Karolina Maria Derpieńska urodziła się w USA, ale po rozwodzie rodziców przeniosła się z mamą do Białegostoku, gdzie spędziła większość życia. Do Miami wyjechała w wieku 18 lat.

W sieci można znaleźć również informacje, że pochodzi ze szlacheckiej rodziny herbu Ślepowron. Ta informacja została jednak zdementowana przez Związek Szlachty Polskiej.

Caroline Derpienski - wiek

Modelka urodziła się 28 września 2000 roku. Jesienią skończy więc 23 lata.

Caroline Derpienski żąda od Sandry Kubickiej przeprosin i 200 tysięcy. O co poszło? >>

Caroline Derpienski - mąż

Caroline jeszcze nie jest mężatką. Na ten moment jest narzeczoną 60-letniego milionera, o którym niewiele wiadomo. W wywiadzie z Pudelkiem zdradziła jednak jak się poznali:

Z moim amerykańskim miliarderem poznaliśmy się w Warszawie. Byłam modelką, występowałam podczas pokazu mody i słuchajcie, co się stało: schodzę ze sceny, jestem na backstage'u i wchodzi sobie jakiś pijany pan. Ja już zaczynam się denerwować, żeby nie zrobił krzywdy, nie było ochrony w ogóle. Nagle ten pan do mnie podchodzi i mówi: "Ale z ciebie gruba baba". Ja wtedy miałam problemy z zaburzeniami odżywiania i anoreksję i bardzo to przeżyłam, potem wróciłam do mieszkania i kupiłam sobie pizzę o północy i płakałam do koleżanki, że faceci to świnie.

Partner Caroline Derpienski nie chce się z nią pokazać na zdjęciu. Czemu? >>

Przyznała też, że to klasyczny amerykański sposób na podryw:

To jest sposób, żeby skraść kobiece serce. Na początku nie podchodzić do kobiety i nie komplementować jej, tylko w amerykański sposób - obrazić kobietę, żeby kobieta zapamiętała twarz tego faceta, a potem po trzech tygodniach dostaję telefon od niego i już potem relacja sama się rozwinęła

Caroline Derpienski - pieniądze

Jak przyznaje w wywiadach, Caroline Derpienski ma kilka kont, na których trzyma pieniądze i na najbiedniejszym ma 3 miliony dolarów. Nie wychodzi również z domu, jeśli ma na sobie mniej niż 50 tysięcy dolarów. Jej celem jest stać się kobietą sukcesu, która zarabia więcej niż jej partner.

Caroline Derpienski - Instagram

W ubiegłym roku liczba obserwujących @carolinederpienski wynosiła 3,4 miliona. Obecnie to już ponad 6,1 miliona followersów. 

Według informacji zebranych przez youtuberów, m.in. Tomasza Bagińskiego i Marcina Dubiela ten nagły przyrost modelka może zawdzięczać fikcyjnym kontom i botom

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama