Reklama
placeholder
News

Caroline Derpienski o trudnych relacjach z rodzicami. Szczera wypowiedź

Caroline Derpienski o trudnych relacjach z rodzicami. Szczera wypowiedź

fot. instagram.com/carolinederpienski/

Reklama
Reklama
placeholder

O Caroline Derpienski ostatnio znowu jest głośno. Wpłynął na to ponad dwugodzinny materiał, który Krzysztof Stanowski opublikował na Kanale Zero 17 lutego 2024 roku. Pierwszy odcinek z cyklu Dziennikarskie Zero jest zatytułowany CAŁA PRAWDA O DERPIENSKI. Niestety wbrew temu, co sugeruje tytuł większość wideo jest poświęcona ukochanemu Caroline, czyli Krzysztofowi Porowskiemu.

Partner Caroline Derpienski, 'Jack', to... Krzysztof Porowski? Ma ciekawą przeszłość >>

Caroline Derpienski opowiedziała o relacjach z rodzicami

Caroline Derpienski jest aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na swoim profilu na Instagramie, gdzie uwielbia chwalić się luksusowym życiem, które wiedzie w Miami. Niestety jej wielbiciele nie znajdą tam informacji o jej najbliższej rodzinie. Influencerka jakiś czas temu dała możliwość zadania pytań fanom i zorganizowała sesję Q&A na InstaStory. Nie uniknęła trudnych tematów. Jedno z pytań dotyczyło tego czy tęskni za swoim ojcem i czy ma z nim kontakt. Celebrytka nie gryzła się w język i dosadnie odpowiedziała:

Mam wywalone na niego, tak jak on miał wywalone od dnia, kiedy się urodziłam (przepraszam nawet kiedy jeszcze się nie urodziłam nienawidził mnie). Nawet ostatnio dowiedziałam się jak wygląda jego dom w Nowym Jorku i jego ukraińskiej żoneczki, która ani dnia i pracowała i ukrywa od lat przed nim to, że ma dwójkę dzieci na Ukrainie, a nawet już teraz wnuków. Wmówiła mu, że jest dziewicą, a jest dziewicą Orleańską.

Caroline wyznała fanom, że najwięcej zadawanych przez nich pytań dotyczy jej relacji z mamą, dlatego postanowiła zaspokoić ich ciekawość także w tym temacie.

Tak, utrzymujemy relacje, codziennie chwilę piszemy albo rozmawiamy. Tutaj jest jedna wielka sinusoida i raz dobrze raz tragicznie. Ja wybaczyłam wszystko, ale nie zapomnę. Czasami jak płacze to jest dla mnie największym wsparciem przez telefon, a czasami jest największym wrogiem i mówimy do siebie po prostu spier*****. Myślę, że w tym przypadku jej traumy z dzieciństwa i przede wszystkim z nieudanych związków oraz bycia ciąganą po sądach latami przez obsesyjnie szurnietą teściową, odbiły piętno na jej psychice i to wszystko było wylewane na mnie od dnia urodzenia.

Spodziewaliście się takiej szczerości ze strony Caroline Derpienski?

Krzysztof Stanowski dotrzymał słowa i przyjrzał się Caroline Derpienski. Film z jego wizyty w Miami jest już w sieci >>

fot. screen instagram.com/carolinederpienski/

fot. screen instagram.com/carolinederpienski/

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama