Reklama
placeholder
News

Krzysztof Stanowski dotrzymał słowa i przyjrzał się Caroline Derpienski. Film z jego wizyty w Miami jest już w sieci

Krzysztof Stanowski dotrzymał słowa i przyjrzał się Caroline Derpienski. Film  z jego wizyty w Miami jest już w sieci

fot. YouTube.com/KanalZeroPL

Reklama
Reklama
placeholder

Krzysztof Stanowski w grudniu 2023 roku zapowiedział, że nagra materiał, w którym ujawni całą prawdę na temat Caroline Derpienski. Przypomnijmy, że w maju 2023 roku dziennikarz opublikował na Kanale Sportowym, z którym był wówczas związany, filmy dotyczące Natalii Janoszek i jej kariery w Bollywood. Teraz postanowił przyjrzeć się bliżej 'dollarsowej królowej'. 

Partner Caroline Derpienski, 'Jack', to... Krzysztof Porowski? Ma ciekawą przeszłość >>

Krzysztof Stanowski opublikował film o Caroline Derpienski, ale to nie ona jest w nim najważniejsza

17 lutego 2024 roku Krzysztof Stanowski opublikował na swoim Kanale Zero na YouTubie pierwszy odcinek z cyklu "Dziennikarskie Zero", to ponad dwugodzinny film zatytułowany CAŁA PRAWDA O DERPIEŃSKI. O samej Caroline w materiale jest w sumie niewiele, bo Stanowski skupia się bardziej na jej ukochanym, którego ona sama nazywa  "Jack"albo "latynoskim miliarderem". Dziennikarz już w pierwszych minutach wideo wyznał, że spotkał się z Krzysztofem Porowskim kiedy był w Miami, aby dowiedzieć się więcej o życiu Caroline, jednak mężczyzna poprosił o to, żeby go nie filmować. Twórca Kanału  Zero  przychylił się do jego prośby, ujawnił za to wiele jego biznesowych dokonań. Z materiału możemy wysnuć przypuszczenia, że to Krzysztof Porowski kieruje karierą Caroline. Celebrytka kilkakrotnie podkreślała, że nie jest jego utrzymanką. Nie chciała wyjawić jednak, jak na co dzień zarabia pieniądze. 

Krzysztof Stanowski we wpisie, w którym zachęcał do obejrzenia filmu napisał o nim tak:

Na Kanale Zero jest już do obejrzenia film o Caroline Derpienski. A raczej film o świecie, do którego klucze ma Caroline. Bo to historia o niej, ale są tam także:

- Rosnące biznesy lat 80 i 90
- Wyłudzenia
- Odszkodowania
- Służby Specjalne
- Szantaż
- Oszustwo i bankructwo
- Konkursy piękności
- Masoneria
- Seks-skandale polityczne
- Powiązania finansowe

Dawno się tak nie napracowałem:)

Caroline jest w tym filmie postacią ważną, ale to nie ona gra w nim pierwsze skrzypce. Oglądaliście najnowszy materiał dziennikarza?

Caroline Derpienski i jej partner nie mieszkają razem. Dlaczego? >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama