Reklama
placeholder
News

Jak zmarła Caroline Flack? Szczegóły śmierci ex księcia Harry’ego

Jak zmarła Caroline Flack? Szczegóły śmierci ex księcia Harry’ego

Fot. Instagram.com/carolineflack

Reklama
Reklama
placeholder

Jak zmarła Caroline Flack? Ujawniono szczegóły śmierci ex dziewczyny księcia Harry’ego. Co wydarzyło się w domu prezenterki?

Była dziewczyna księcia Harry’ego i Harry’ego Stylesa popełniła samobójstwo >> 

Caroline Flack nie żyje. Przyczyny śmierci

Caroline Flack zmarła 15 lutego 2020 roku. Ciało 40-letniej prezenterki znaleziono w jej domu w Londynie. Rodzina oraz prawnik byłej prowadzącej brytyjskiego Love Island potwierdzili, że Flack popełniła samobójstwo.

Jak podają portale, Caroline Flack odebrała sobie życie wieszając się. Policjanci, którzy zostali wezwani do mieszkania gwiazdy, znaleźli jej ciało w pozycji leżącej. Caroline Flack zidentyfikowała jej siostra bliźniaczka.

Caroline Flack – dlaczego popełniła samobójstwo?

Caroline Flack stała się obiektem zainteresowania mediów w 2009 roku. 11 lat temu dziennikarka spotykała się z księciem Harrym. Romans nie trwał długo, jednak media szybko okrzyknęły ją „dziewczyną księcia”.

Emocje wzbudzał też związek prezenterki z Harrym Stylesem. Flack i wokalista One Direction spotkali się na planie show X Factor w 2010 roku. Parę dzieliła spora różnica wieku, bo aż 15 lat, co dla niektórych było oburzające.

Caroline Flack: ujawniono list pożegnalny. Wszystko w nim wyjaśniła >>

Kolejna fala krytyki spadła na prezenterkę w grudniu 2019 roku. Caroline Flack została oskarżona o pobicie swojego partnera, tenisisty Lewisa Burtona. Prezenterka miała też zdemolować mieszkanie mężczyzny. Mimo że parze udało się porozumieć, Flack musiała odpowiedzieć za swój czyn. Kobieta zmarła kilka tygodni przed tym jak miała stawić się przed sądem.

Po tym jak świat obiegła informacja, że Caroline Flack zaatakowała Lewisa Burtona, 40-latka została zwolniona z funkcji prowadzącej program Love Island. Jak podają portale, Flack miała być również gospodynią nowego programu stacji Channel 4, jednak po wydarzeniach z grudnia anulowano projekt. Zagraniczne media, m.in. The Sun, publikowały także nieprzychylne artykuły na temat kobiety. Po jej śmierci dziennik usunął wszystkie teksty, które ją oczerniały.

Niedawno mama Caroline Flack przekazała mediom oświadczenie prezenterki, w którym wyznała, że mierzenie się z oskarżeniami na swój temat było dla niej bardzo trudne. 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama